Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek miért torpan meg...

Szerintetek miért torpan meg az autó 1 pillanatra menet közben?

Figyelt kérdés

Olyan mintha vissza akarna húzni...de tényleg csak 1 pillanatra.


Kihagy egy henger? Robbanási sorrend eltér a normálistól? Kopott az adagoló?


(Opel Vectra B X20DTL)



2017. dec. 9. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Gyújtáskimaradás. Az Opelnél előfordulnak gyújtótrafó problémák. Lehet kontakthiba is ha ez a bukkanóknál jelentkezik.
2017. dec. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez dízel, nem nagyon van benne trafó meg nem is gyújt a gyertya.
2017. dec. 9. 07:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Levegőmennyiségmérő, de elég sok fajta hiba lehet.
2017. dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elektronika valamiért egy pillanatra letilt.
2017. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így csak tippelni lehet. El kell vinni egy normális szerelőhöz aki kiolvassa a hibakódot, vagy élő adatos tesztet csinál
2017. dec. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy elég régi autó, lehet még nem is közös nyomócsöves, így sok féle baja lehet. Ha meg van benne elektronika akkor az is lehet.


Amiket felsoroltál az nem igazán. Henger nem hagy ki csak úgy, akkor az rendszeresebb volna, befecskendezési idő se lehet gond, a kopott adagoló se. Ezeket mind észrevennéd, mert fos lenne a motor, neked meg megy rendesen csak egy pillanatra nem.

2017. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első voltam és nem figyeltem a részletekre. Találkoztam már hasonlóval dízel üzemű autónál is és akkor az volt az oka hogy nem működött már megbízhatóan az üzemanyag pumpa.
2017. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!