Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ne vegyek Bmw-t?

Miért ne vegyek Bmw-t?

Figyelt kérdés
Gyakran hallom hogy milyen drága a fenntartása és mennyi baj van vele meg hogy rozsdálnak is. Én egy 328 ast néztem ki nemtudom hogy miért ilyen drága a fenntartása.

2017. dec. 9. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
nem csak a fenntartás drága, de pl olyan alapdolgok nincsenek benne, mint index...
2017. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 crudy ***** válasza:
0%

Egy ertelmes hozzaszolas...


Mikori 328?

2017. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Mert utána állandóan a fodrászodhoz kell járnod, hogy szép sima golyó legyen a fejed!
2017. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudjatok de ez egy baromság. Attól hogy bmw d van még nem biztos hogy bunkó parasztnak is kell lenned. Ez egy autómárka amit ugyanúgy emberek terveztek embereknek. Az a probléma hogy manapság mindenkit kritizálunk. Ha soha nem volt pasid nem kellesz senkinek ha sok volt akkor qva vagy, ha az építőiparban dolgozol alkoholista vagy, ha ügyvéd akkor nincs lelked, ha bmw d van akkor egy köcsög vagy és így tovább. Akik azt javasolják hogy ne vegyél bmw t a fent említett dolgok miatt valószínűleg azok is így ítélkeznek, semmivel sem jobbak mint a bmw sek. Mára már ugyan az lett ebből mint a dohányzásból. Régen menő volt rágyújtani ma már az a menő ha ha le tudsz szokni. Amivel semmi probléma sincs. De egy autót nem kell társítani emberi tulajdonnságokhoz csak azért mert sok "arcoskodónak" az kellett régen. Igenis minőségi autókat gyárt a bmw hisz német presztízsmárkáról van szó. Annyira sikk lett mára hogy már ciki. Ha neked tetszik vedd meg és szard le ki mit gondol és ezt nem azért mondom mert bmw m van. Személy szerint nem szeretem őket. És nem ezek miatt hanem mert a bmw főleg hátsó kerekes autókat gyárt. Én nekem az nem feküdt soha
2017. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
Mert mindenkinek az van, és drága hozzá az alkatrész.
2017. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az alkatrészek csak oylan tekintetben drágák, hogy meg kell fizetni a márkát, de ott is elég nagy a szórás, egy 328-as még közel sem a horror kategória, viszont például egy M3-hoz sokkal drágább minden, vagy épp egy 7-eshez, szimplán meg kell fizetni a prémium felárat.


Másik oldalról meg olyan dolog, hogy mindig arra a kocsira kell sokat költeni, amivel nem foglalkozott az előző gazdája.

2017. dec. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az évjárat 1999 es 2.7 benzin

Gondolom egy ilyen nagy köbcenti fogyaszt is a teljesítmény adó is nagy. De még mindíg nem kaptam választ arra hogy miért bánják meg az emberek azt hogy bmwt vesznek.

2017. dec. 10. 07:52
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
Azok bánják meg akik a kínálat legaljáról vásárolgatnak, és utána nem értik, hogy miért kell rá költeni, ilyen egyszerű a dolog.
2017. dec. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Hát vegyél 20 éves bwmt, ha annyira akarsz, senki nem tart vissza. Arra készülj fel viszont, hogy a vételárat simán ráköltöd a következő 1-2 évben.
2017. dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem fogok Bmw t venni csak felmerült hogy ez is egy opció de nem vonz a sok költség.

Inkább kelet fele tapogatózok tovább.

2017. dec. 10. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!