Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ne vegyek Bmw-t?

Miért ne vegyek Bmw-t?

Figyelt kérdés
Gyakran hallom hogy milyen drága a fenntartása és mennyi baj van vele meg hogy rozsdálnak is. Én egy 328 ast néztem ki nemtudom hogy miért ilyen drága a fenntartása.

2017. dec. 9. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

"még nem biztos hogy bunkó parasztnak is kell lenned."


nem, de az leszel tőle... hiába mentegeted a bmweseket, a 95%-uk egy beképzelt tapló, agyatlan kretén, aki azt gondolja levilloghat bárkit, nem kell indexelni, beállhat két parkolóhelyre, átmehet a piroson, és rá nem vonatkozik a sebességkorlátozás... ja igaz 5%-uk normális.

2017. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Audival vagy Metcivel jobban jársz. Most nem akarom lehúzni a BMW-t de 2 gazdag ismerősöm is megszívta és ők újat vettek szalonból. Vittem Oscarral haza egy 69éves férfit neki szinte minden autója volt már Volvo,Merci stb. Azt mondta a BMW volt a kedvence de arra ment el a legtöbb pénze. Nézd meg a Totalcar oldalán a világ 20 legrosszabb kocsi motor típusa cikket, 3 belőle BMW. Egyik ismerősöm KIA ra állt át inkább...no nem folytatom ha fanatikus vagy úgyis veszel...
2017. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jajj az a cikk, akkor számold emg azt is, mennyi VW konszen ( Audi ) motor...
2017. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk én japán kocsi párti vagyok.
2017. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
szerintem nincs sok gond vele, ez saját tapasztalat. 15 év után még nincs rajta rozsda, műszaki gondja sincs. azért annyi gond talán nincs velük, én mindenkitől csak azt hallottam, hogy megbízható
2017. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
itt válaszolok közül érdekes dolgok vannak xd..igaz h sok a köcsög bmws..az en tarságomba is van nem 1-nek,és mégse köcsögök senkivel se...amúgy,ugyan úgy rozsdásodik mint másik ..ugyan úgy más márkájúra is rá költhetsz annyit hogy csak na..ismerőseim se költenek rájuk egy vagyont...itt csak azon múlik,hogy ment fogsz ki...az előbbi tulaj szart rá,ak persze hogy csak szopni fogsz vele..de ugyan úgy van más autóval is..ez az én véleményem :) amúgy nem sokkal több fenntartása mint más autónál:)
2017. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!