Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Lada 2105 kipufogóját...

Egy Lada 2105 kipufogóját lehet úgy alakítani otthon, hogy sportosabb hangja legyen, anélkül, hogy sportdobot vennék rá, vagy komolyabb összeget ráköltenék?

Figyelt kérdés
Gondolom, olyat nem lehet, hogy simán leveszem a dobot, és úgy járok vele.

2017. dec. 12. 08:50
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
81%
De lehet olyat........csak elég kövér csekkel díjazzák a rendőrök.......vagy az esetlegesen tőled aludni nem tudó szomszédok a gumid kivagasaval......
2017. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nekem már attól sportosabb lett, hogy kilukadt valamelyik dob (lukadt már ki mindegyik).

Engem mindig zavart, így inkább javítottam/cseréltem, de ha neked jó, akkor várd meg míg kilukad a tied is! Ez a legolcsóbb.

Ha szeretsz gányolni, akkor verj bele lukat magad! Persze onnantól kezdve a luk tágulni fog idővel magától is :-)

2017. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
"heréld ki" a gyári dobot. Vagyis szedd ki a belsejét. Van benne egy kétszer megfordított perforált kb 50 mm-es cső, meg jó tömören üveggyapot. Teszel bele egy átmenő 60mm vagy nagyobb perforált csövet, meg lazán kitömöd üveggyapottal, és adni fogja a sportos hangot, de teljesítményt többet nem. Ha szimplán kiheréled, és üresen hagyid, vagy leveszed, na attól lesz a tipikus ordenáré repedtfazék hangja.
2017. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Vegyėl egy fėm bilincset, egy bazári trombitát. A bazári trombitát bedugod a kipufogóba, bilinccsel jól odafogatod. Maxkmálisan egyedi hangja lesz.
2017. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akármit csinálsz otthon inkább vicces lesz az eredmény mintsem jó, ha tényleg ez a vágyad akkor kilyukasztod pár helyen aztán kész.


Amúgy az egyetlen ami értelmes és nem si zavaró az ilyen tekintetben mikor egy lyukakkal teli lemezt tesznek a cső végébe, attól lesz olyan fütyülős a hangja.

2017. dec. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Gyári dob tetejét vágd ki, hogy hozzá férj a belsejéhez. Ami befele jön cső, abból hagyj meg 2cm-t a többit szedd ki. Egy 5,5-6cm belső átmérőjű csövet tegyél bele. Így jó hangja lesz.

[link]

[link]

[link]

2017. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már vegyél egy paragi dobot, az még olcsó is .
2017. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!