Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidegben mennyire öltözöl fel...

Hidegben mennyire öltözöl fel vezetéshez?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Van egy kabátom a csomagtartóban szükség esetére.
2017. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A távtól függ. Ha messzire megyek akkor indulásnál leveszem a kabátot, ha mínusz 15 van akkor inkább megállok amint melegszik az autó, és akkor veszem le. Nem szeretek beöltözve vezetni, kényelmetlen.

35N

2017. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Poló, pulcsi, kabát, általában így öltözök

Hosszabb távokon a kabátot leveszem és befűtök a kocsiba 22-23 fokra.

2017. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ha 20-30 km-t megyek csak, akkor rendesen felöltözök. ha 100-150 km-t megyek, akkor ha már előre beindítottam a kocsit, a kabátot csak hátra teszem, ha indításkor indulok, akkor felöltözök, és ha kellőképp felmelegedett a kocsi, félreállok és levetkőzök
2017. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Reggel mire beérek még nem melegszik fel az utastér így rajtam van minden. Ha hosszú távra utazok akkor előmelegítek és pólóban/ingben vezetek.
2017. dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Előző kocsiban fel voltam rendesen öltözve, ha rövid távra mentem. A mostaniban van ülésfűtés, ami nagyon jó ilyenkor.
2017. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 .,,.,,.,, ***** válasza:
100%

Mivel motorral megyek, eléggé.

De gondolom autól sofőrjeihez szól a kérdés.

2017. dec. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Max 5 km-t megyek kabátban, ha többet megyek, mindenképp leveszem a kabátot, és pólóban, pulcsiban vezetek. Még akkor is, ha induláskor hideg az autó, felmelegszik majd. Qrvára idegesítenek az olyan emberek, akik képesek 200 km-t kabátban levezetni, melegük van, megizzadnak, és a nagy télikabát akadályozza őket a mozgásban is. Olyan, mintha otthon ülnél a melegben kabátban órákat... A kabátom mindig a hátsó ülésen van, ha ki kell szállni, egy pillanat alatt magamra kapom.
2017. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mivel dízellel járok így be inditom , had melegedjen a motor meg rá tolom a fűtést aztán amikor indulok kabátot le veszem be dobom a csomagtartóba azt pulóver , farmer meg sport cipő és kész
2017. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Tubarózsa ***** válasza:

"Semennyire". Max pulcsi van rajtam (meg nadrág, cipő stb). Nem szeretek beöltözve vezetni, van jó fűtés a kocsiba.

Üdv 27N

2017. dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!