Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 200-300 ezer forintért dízelt?

200-300 ezer forintért dízelt?

Figyelt kérdés
Második, rohangálós autónak szeretnék venni, ami alacsonyabb fenntartású de dízel (mindenképpen). Nagy elvárásaim természetesen nincsenek, nem baj ha öreg az autó csak viszonylag megbízható és olcsó fenntartású legyen, ne rohadjon el alólam. :D Esetleg egy szervónak örülnék, ami még nagyon jó lenne az a klíma de telhetetlen nem akarok lenni :D Mi az amit ebben az árban tudnátok ajánlanátok? Esetleg ki lehet fogni egy G astrát kevés rohadással, vagy 3-as golfot, 323-as mazdát, vagy teljesen esélytelen?
2017. dec. 19. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as golfot csak szétrohadva kapsz ennyiért, én is néztem ebben az árkategóriában, aztán rájöttem, 3-as golf még 1 millióért sem kellene, ha ennyire képes elrohadni.

G Astra nem annyira rohad, ellenben adagolóhibásak lesznek, meg mindenféle motorérzékelő beszarik rajta.

Inkább Isuzu motoros F astrát nézz, az is rohad, de legalább ebben az árban nem annyira, mint egy golf.

Vagy peu 106, 205, 306, citrom saxo, még ezek viszonylag jók.

2017. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
B Vectra még jó lehet, isuzu motorral csak. Bár az jobban pudvásodik, mint az A vectra valamiért.
2017. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
PSA 1.5D vagy G2 1.6D
2017. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

G astra ennyi pénzért hulladék kategória...

F astra-ból viszont kifoghatsz jót ennyi pénzért, bár nem tudom miért ragaszkodsz a dízelhez ennyi pénzért

2017. dec. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ennyiért vennék egy isuzu motoros Corsa B-t, kapsz kifejezetten jól felszereltet, igaz nem megy, de cserébe nem is eszik. Vagy esetleg egy Astra F-et.


Astra G, Golf III és társai ennyiért csak bontóba valók

2017. dec. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!