Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után csak az okmányirodába kell már bemenni?

Figyelt kérdés

Mostanában sok minden változott a jogsival kapcsolatban, úgyhogy nem találok egyértelmu infókat. A vizsgaigazolásért már nem is kell bemenni a hatósághoz, csak az okmányirodába intézni a jogsit?

Szerdán volt a forgalmim (dec.20.) és mivel elvileg a 3.munkanapon lehet menni intézkedni, az nekem január 2.ára csúszik. Így az is a kérdésem, hogy szerintetek pénteken, a 2.munkanapon meg lehetne-e próbálni elintézni a papírokat? Ehhez a közlekedési hatóságot fel kéne hívnom a vizsgaigazolás miatt?



2017. dec. 21. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked a 3.munkanap neked szombatra esik.Legközelebb két ünnep között tudod intézni az okmányirodát,mivel én is most intézem,megkérdeztem is nyitva tartanak.

Bár szerintem tök mindegy már,mert valószínűleg év végén már úgy sem indítják el a folyamatot.

2017. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a vizsgabiztos mondta hogy január 2-án mehetek leghamarabb a 3 munkanap miatt, ami akkor telik le.. de olvastam már itt, hogy valaki azt mondta, két munkanap alatt is elkészülhetnek a papírok, ezért gondoltam megkérdezem, hogy van-e esélyem, vagy január 2ig várnom kell
2017. dec. 21. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előfordulhat,hogy a NKH már nem dolgozik a két ünnep közt,így nem is küldik be a vizsgaigazolást,csak Januárban...

De ha hallottál ilyet,hogy 2 nap után is megérkezhet az okmányirodába,akkor menj el szerintem,próba szerencse...Ha meg nem,akkor még egy kis utsó kitartást :)

2017. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!