Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyetértesz azzal az állítássa...

Egyetértesz azzal az állítással, hogy nyugaton a rendes családi autó az 5-ös BMW-vel és a hasonlókkal egyenlő?

Figyelt kérdés

Nemrég a Totalcaron írtak egy cikket,mely szerint nyugaton a rendes családi autó egyenlő az 5-ös sorozatú BMW-vel.

Nyilván nem tizenX évessel,hanem újjal vagy fiatallal.


De, valamennyi valóságtartalma van ennek a mondandónak.

Ha kimegyünk mondjuk Linzbe, sokkal több BMW-t,Audit látni, azaz jó és drága autókat és nem öregeket,hanem fiatalokat.


2017. dec. 21. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért Németországban a kisebb városokban, falvakban is megtudják adni a módját a lakásoknak, kivülről nem tűnik nagynak a ház, de valójában négy szintes (teljes értékű pince, földszint, és még 2 használható padlásszoba), tehát a hasznos terület simán van akár 400 nm is egy nem túl nagy háznál.

A másik: teljesen normális, hogy a garázsban egymás mellett áll mondjuk egy Porsche 911, egy új 5-ös BMW, meg egy Dacia Logan szaladgálni. És a Daciával jár hétköznap mindefele, azzal látják. Nem szégyelli. Ezért látni az utakon mindenféle autót, sokszor ugyanannak az embernek is nagyon változatos az autóparkja. És egy jobb módú, csak 2 tagú családnak is 3, de inkább 4 autó áll a garázsban.

Mondom, ez a kisvárosokra jellemző, zsúfolt nagyvárosokban sokszor semmilyen autója nincs a gazdagoknak sem, és tényleg egy garzonban élnek.

2017. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én ezt az állítást az Autónavigátor.hu Facebook oldalán láttam, nem a Totalcar-on, de ettől függetlenül lehet, hogy Ők is mondtak már ilyen hülyeséget...
2017. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, én szeretem a totalcart, de szerintük egy pick-up (konkrétan az X-osztály) arra lesz használva, hogy trágyát hordjanak ki vele a földekre, és ezt komolyan kis gondolják. Aki kicsit konyít a mezőgazdasághoz, tudja, hogy ezt soha nem ilyen autóval oldják meg a gazdák, de ők terjesztik ezt a hülyeséget, és az olvasók is elhiszik.
2017. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!