Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiesett egy téglalap alakú...

Kiesett egy téglalap alakú takaró a kocsi hátuljáról. Minek a helye az? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Köszi a válaszokat!


2017. dec. 21. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A képből nem sokat látok, de valószínűleg a vonószem van a takaróelem mögött.
2017. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is a vonószem van mögötte. Ha bevilágítasz egy zseblámpával, te is látni fogod.
2017. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
VonoSAM
2017. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az bizony vonószem helye. Bizonyos autótípusoknál előfordulhat, hogy maga a vonószem nincs ott, csak a csavarbemenete, ebben az esetben a vonószemet valahol a csomagtartóban érdemes keresgélni (tudom, nekem is így van).

Ami kiesett egyébként, az egy takaróelem, esztétikai funkciót tölt be, az úgy nagyon nincs odarögzítve, csak be van pattintva. Ezért is eshetett ki.

2017. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Pontosítva, nem a vonószem, hanem az a csavarmenetes furat-hely, ahová a normál esetben csomagtartóban tárolt vonószemet szükség esetén be lehet csavarozni.
2017. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Mire bepötyögtem, az előttem válaszoló szintén leírta, még jobban és részletesebben, mint én... :-)
2017. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi! sikeresen elhagytam valahol :(
2017. dec. 22. 03:55
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
rendelj újat ebayreől, olcsó nagyon :)
2017. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!