Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet egy simson s50?

Mennyit érhet egy simson s50?

Figyelt kérdés
Elszeretném adni simsonomat s50b, teljesen felújított motorikussan, működő index, féklámpa új aksi új gumikkal fúrott hengerrel, szép festéssel. Szerintetek mennyiért lehetne eladni?

2017. dec. 24. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

nem hinném, hogy 150-nél többet adna bárki és azt is nehezen.

de látatlanba kitudja.

2017. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hibátlan patika állapotban van, de tényleg totál full-full 100%, akkor nagyon max 100ezer. Ennél jóval drágábban is árulnak, de azt csak árulni fogják, eladni soha. Bárki bármit mond, nem ér ennél többet, ugyanis fillérekből fel lehet újítani nagyon jó állapotra.
2017. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 laci275 válasza:
Mindig minden annyit ér amennyiért el lehet adni. Ez kereslet kínálat törvénye. Én már adtam el simsont ( nem is egyet 135 ezren felül ) patika állapotban, és a jelenlegit 185e FT-ért vettem . Persze ennyi pénze nem mindenkinek van. Egyébként meg az a véleményem hogy robogóból sok van , olcsó nagy a választék , de az s-50 és az s-51 kategóriájában egyedül álló kismotor nincs vetélytársa.
2017. dec. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadóval értek egyet!

Aki azt irta, hogy fillérekből fel lehet újítani, az nincs tisztában az utángyártott alkatrészek veszélyével. Ha jól szeretném felújítani egy S50 motort, akkor lehet mélyen a zsebbe nyúlni.

Nekem egy 1975 ben gyártott s50b motorom van, semmi pénzért nem adnám el, saját magam újítottam fel, minden alkatrésze DDR. Télen hidegben is egy rúgásra indul. Mostanában elég sokat használtam rendkívül alacsony a fogyasztása. Nem zörög, nem csörög, kiválóan veszi a sebességeket soha nem hagy cserben.

Felújítás előtt használhatatlan állapotban volt, rengeteg utángyártott alkatrésszel összetákolt motor volt. Nem mertem volna 5km nél messzebb távolságra elmenni vele. Akkor 35000 Ft. ért vettem meg és még azt is sokaltam érte! Jól nézett ki, blokkja eredeti szürke forgalmiban megegyezett számú és az adattábla is rendben volt ezért vettem meg. Szétszedve látható volt, hogy sok pénzbe fog kerülni a felújítás, Alkatrész költség majd 100000.- Ft. körül ált meg.

A fölújított motor nem jelenti azt, hogy jó motor ez az öreg motorok veszélye!

2017. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!