Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valami baja a futómünek?

Muscleman666 kérdése:

Van valami baja a futómünek?

Figyelt kérdés
Az uton belemegyek egy hepehupás mélyedésbe akkor a kocsi elejéből hallok egy szisszenő hangot mindig mikor belemegyek egy mélyedésbe akkor a kocsi elejéből egy nagyobb szisszenő hangot hallok ez mitől van? Meg ha nagy sebességről fékezek hirtelen kicsit berángatja az orrát. Egy éles jobb kanyarba nagyobb sebbességgel mentem bele fékeztem de az eleje balra kezdett kisodrodni a másik sávba és rángatott az eleje és himbálodzott nagyobb gyorsulásnál is volt hogy berángatott az eleje mitől lehet? Kb2hete volt müszakin megfelelt autószerelő se mondott semmit a futómüre. Golf 4 1.9 chip tuning van benne 120le.

2017. dec. 25. 21:02
 1/5 tothp ***** válasza:
Valószínüleg elszállt a lengéscsillapító. Ki kell cserélni. Az jó kérdés, hogy vizsgán miért nem szúrták ki.
2017. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lengéscsillapító, vagy amitől még instabil lehet az eleje az a szilent.
2017. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sziszegés az teljesen rendben van, a lengéscsillapító adja ki, az természetes.

A imbolygás, rázkódás már nem biztos.

2017. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lengéscsillapító, el kellene vinni egy normális szerelőhöz. Kanyaros téma meg szerintem inkább vezetéstechnikai probléma
2017. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy baj van a futóművel, az írásod alapján simán lehet, hogy minden oké, csak nem tudod, hogy hogyan kell viselkedjen az autó.

Egy ilyen Golf 4 szintű autónál teljesen normális, sőt, alap, hogyah túlzásba viszed a tempót egy kanyarban, akkor alulkormányzott lesz (nem akarja bevenni a kanyart), és olyan, mintha elkezdene "darálni" a gumi, mert keresi a tapadást. Mikor pedig befékezel, akkor megtalálod a helyes ívet, és úgy tűnik neked, hogy az autó ránt, pedig csak akkor megy úgy, ahogy kéne. A szisszenés az megint okés egy bizonyos szintig, jó lenne hallani, hogy milyen hangos azért.

2017. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!