Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néha ropog a feltengely miert?

Néha ropog a feltengely miert?

Figyelt kérdés
Sziasztok Van egy 2003as mondeóm es kanyarodásnál ha nyomom a gázt ropog a féltengely van hogy 2-3 napig aztán van hogy hónapokig aba hagyja.Ez mitol lehet?

2017. dec. 25. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Tökig alátekert kormánynál? Ilyet nekem is csinált a 206-os, olyan mintha fagyott havon mentem volna. Már gőzöm sincs mi volt a megoldás, de már nem csinálja. Ha visszagondolod csak fékbetétet cseréltek abban az időben, mást nem.
2017. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Féltengelycsukló?!
2017. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez egy olyan jelenség, ami a féltengely élettartamának a végét jelzi, viszont érdekes, hogy hónapokig nem csinálja. Vagy csak nem veszed észre?
2017. dec. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De figyelek ra alandoan de arra letem figyelmes higy valamikor mindegy melyik oldalra forditom a kormanyt akk is kattog
2017. dec. 26. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor a belső csukló szarta el magát
2017. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gond megoldódott levettem a porvèdőt és felirom olyan száraz volt mint a sivatag :) egy kis kenő anyag és már olyan mint az uj
2017. dec. 28. 23:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is most jött elő ez a hiba(vw polo classic) szinte minden előzmény nélkül. Megemeltem a kocsit és látom hogy a jobb oldali külső gumiharangja ki van vágva és lötyög is. Valamint víz is került bele. Sajnos a zsírzás csak ideiglenesen segített mert a golyók már vályúsra koptatták a harangot úgyhogy a napokban ki kell cserélnem az egész csuklót.
2018. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!