Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen BMW-t ajánlotok?

Milyen BMW-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lenne kb. 5 millió forintom venni egy autót, egy használt BMW-t szeretnék régóta, de nem igazán tudom melyik lenne a legmegfelelőbb választás. Dízelesre gondoltam először, de utánanéztem és mivel főként városi használatra kellene, arra jutottam, hogy nem a legjobb ilyen célra dízelest venni. Ugyanakkor fontos kritériuma, hogy automata legyen. Ti melyik modellt ajánlanátok?

2017. dec. 28. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Benzines lesz,azt már leszögezhetjük.

A Te dolgod csak annyi,hogy a százezer típus közül kiválaszd a Neked legmegfelelőbbet-nyílván nincs szükség 4000 ccm-re,2,5 tonnára-

Szerintem városi használatban BMW-re sem

2017. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 crudy ***** válasza:

Szerintem meg az h hol hasznaljuk nem hatarozza meg markat.


5milliobol nagy a valasztek de az h bmw es benzines meg nem nagyon szukiti a kort. Ebbol a penzbol 2007-8 ig tudsz valogatni, kisebb tipusokbol meg feljebb is mehetsz. Ezen belul neked kell eldontened h coupe vagy negyajtos, esetleg kombi vagy cabrio. Nagy auto vagy kisebb. Tehat 1es, 2es, 3mas, 5os bmw. Ha kacsintasz a regi tipusok fele akkor hetes is szoba johet. De lőjj be egykategoriat es kort, utana tudunk segiteni. Ha ez igy nem megy akkor ird le a szugsegleteidet.

2017. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagy autót semmiképpen sem szeretnék, igaz elfelejtettem írni, s bár nem a legfontosabb, de azért a fogyasztása sem mindegy. Viszont szívesebben válogatnék 2013-15-ös autók között. Ebben az árkategóriában nem lehetséges? Ami pedig a karosszériát tekinti lehet coupé, gran coupé, sedan, touring vagy akár limuzin.
2017. dec. 28. 16:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan válogathatsz akár a legfrissebbek között is ennyi pénzért. Csak ne nagyon fogdosd össze őket a koszos mancsoddal.
2017. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben X3-ast vennék ez a személyes véleményem. Bár a Diesel nem igazán való a városba mivel a részecskeszűrő telerakódik ami 1000 euró körül mozog
2017. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig a legtutibb egy 530D lett volna. Vagy nem is, inkább egy M550D, az hmmm, nagyon jó autó ám.
2017. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
f10 525d? X5 netán X6, vagy E90 330D,
2017. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 crudy ***** válasza:
50%

Az elejen megbeszeltuk h benzinesre van szugsege.


Ebben az esetben en otost kilonem. A regieket is. Igy marad harmas, egyes bmw. Harmasbol e90 vagy e46 abbol rohadas sokat talalsz. Ennyi penzbol nagyon szepet is fogsz talalni. 2010 folott mar csak egyest keress szerintem. E46bol minimum 320, e90 bol is lehetoleg hat henger. Egyesbol is jo pl a 120i.

2017. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, crudy, neked pedig külön meg szeretném köszönni a hasznos tanácsokat!
2017. dec. 28. 21:31
 10/13 crudy ***** válasza:
50%
Nincsen mit.
2017. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!