Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen BMW-t ajánlotok?

Milyen BMW-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lenne kb. 5 millió forintom venni egy autót, egy használt BMW-t szeretnék régóta, de nem igazán tudom melyik lenne a legmegfelelőbb választás. Dízelesre gondoltam először, de utánanéztem és mivel főként városi használatra kellene, arra jutottam, hogy nem a legjobb ilyen célra dízelest venni. Ugyanakkor fontos kritériuma, hogy automata legyen. Ti melyik modellt ajánlanátok?

2017. dec. 28. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Melyik ßaromarc javasolt x6-ot városba?😂
2017. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 crudy ***** válasza:
Egyebkent legkevesbe varosba valo. Szabadido auto cimszo alatt fut de szerintem sehova mashova se valo. Nagyobb mint a crossover tehat suv de meg nem terepjaro. Terepen meg esetlen, varosba tul nagy, nagy tavok megtetelere vegulis alkalmas de ott a fogyasztas is szempont es mivel nagy es nehez azt sem teljesiti. Azert szuletetett mert van ra igeny ami nincs osszhangban azzal h mennyire praktikus. Szerintem. Igy azoknak valo akiknek nagy auto kell, mert nagy allat vagy, mert biztonsagos. Nagyon szeretem a bmwket igy sok forumon olvasom a velemenyeket es nekem az jott le h meg a bmws tarsadalom is a a bunkoknak iteli az x6ot. Nem tudok szubjektiven nyilatkozni rola mert nem szeretem se a crossovereket se a suvokat se a terepjarokat de azt meg tudom allapitani h nem egyertelmu h mire jo ez az auto es plane mire jo egy M-gmbh altal megreformalt motort beletenni 300+ le-vel. Rejtely szamomra.
2017. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na melyik szerviz szokevenyt vetted meg vegul?
2018. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!