Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW-kkel miért szégyen megjele...

BMW-kkel miért szégyen megjelenni, miért köpködik annyira őket?

Figyelt kérdés
Régen úgy tudom volt még tekintélye.
2017. dec. 29. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Meg kell nézni hogyan közlekednek velük, vagánykodnak, bömböltetve indulnak el és kapartatva, jó nagy gázzal, főleg a régebbi bömösökkel, irtó szánalmas. Az új autósok egy része meg beképzelt, minden áron gyorsan akar menni, mutatni magát, a sebességkorlát nem számít, megmutassa, hogy bárhol, bármilyen tempóba meg tud előzni. Mondjuk ez igaz másokra is. Aztán csodálkozunk, hogy naponta 1 tucat halott van.
2017. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Mert a BMW-sek között az általánosnál több az alábbi: (tisztelet a kivételnek!)

1. KRESZ-re és többiek biztonsgára fittyet hányó, nem indexelő száguldozó őrült.

2. Felvágásra vágyó senki, aki behoz egy roncsautót németből, csak mert a propeller embléma van rajta, és azt hiszi, ettől lett valaki.

3. Elég sok rosszat hallani a megbízhatatlanságukról. Persze ez részben a roncsautóimport hatása. Bár főnököm új, 0 km-es BMW-je is leállt 2 évesen, és nem indult el többet.

2017. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Mert sok fiatal apucitól kapott egy kis pénzt autóra, és vettek egy lerozzant, foltozott 3-as Bömöst, egyből ment rá a sportdob, és azzal keménykednek a forgalomban, néha életveszélyesen. De ez a helyzet néhány "egykilenctádéjíhármasgóf"-sal is. Nyugodtan lehet lepontozni, de ezek tipikusan "van egy rozoga bontószökevényem 382 dB-es hanggal, akkor menő vagyok" autók.
2017. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert már minden nyomingernek az van. Megveszik hitelre de fenntartani meg nem tudják. Egy szaros fékbetétre nincs pénzük. Én pont múlt héten vittem el a menyasszonyom 320d bömösét nagyszervízre. Kuplung, kettőstömegű, lengőkarok, stb. és ott hagytam 1 millió forintot.
2017. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Mert vidéki hibbant mínusz-IQ-s macskajancsi hülyegyerekek kocsija lett, akik ezerötér" tankolnak maximum egyszerre, mert erre "fussa". :-)
2017. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Egy új 7-es BMW-vel szerintem még mindig nem szégyen megjelenni, és egy idősebb, de tökéletes állapotban lévő, gyári állapotú BMW-vel sem.


Viszont sajnos a régi BMW-k (E36, E46 Coupe, E39, stb) tulajai gyakran nem úgy viselkednek az utakon, ahogyan kellene - lehet ezt sztereotípiának nevezni, de van alapja. Amióta rendszeresen vezetek a városban és autópályán, azt tapasztalom, hogy a gyenge 2 literes dízeleikkel is úgy viselkedik egy csomó BMW-s, mintha Ferrariban ülne: mindenkinél gyorsabban kell menni, mindenkit meg kell előzni, indexet tilos használni, ha valaki 140 körül merészel megelőzni egy teherautót a belső sávban, muszáj levillogni. Ez rontja a presztízsüket, bár megjegyzem, az újabb Mercedesek és Audik sofőrjei is produkálnak érdekes dolgokat.

2017. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert egy nagy presztízsű, de iszonyatosan túlárazott és ahhoz képest annyira nem is jó kocsi. Arra viszont jó, hogy sok primitív ember olcsón megvegyen egy leharcoltabb darabot és vagizzon vele a lakótelepen.


Arra nincs pénze általában az ilyennek, hogy vegyen egy új BMW - t, a lényeg, hogy fekete vagy sötét legyen és az első számjegy minél magasabb legyen, 5 vagy 7. Megvenné, ha 710 - es is lenne, akkor is.


Persze ez egy szervizigényes drága gép, fenntartani sem könnyű, de rajta a BMW embléma.


Aki könnyedén megveszi az új 750 - est, M5 - öt, az általában különösebben nem vág fel vele, megdolgozott érte, ha gondja van megjavíttatja, ezekkel általában nincs is baj.


Én egyszer alkudtam egy pár éves 528 - ra, gyönyörű darab volt, amerikai piacra szánt példány, sok króm, idős özvegy nőrokontól. Ki is próbáltam, meg tudtam volna venni - nagyon kedvező áron megkaptam volna - de valahogy nem kellett.

2017. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

1. A BMW régen prémium autó volt, mára a 18-25 éves példányok ára lement és elérhetővé vált a fiatalok részére. Ezért mára egy tucat divatautó lett. Megveszik a 18 éves kismotoros gyenge 320i-t vagy 320d-t és azt hiszik h menő h van egy 18 éves szarrá hajtott BMW jük és elhiszik, hogy egy versenyautóban ülnek, pedig ezek átlagos gyenge régi szétrohadt kidobott autók. Ez lehet az egyik oka h lenézik, de az csak a régebbi modellekre igaz vagyis amiből áll minden utcába 5db mivel "menő" dolog E46, E36, E39. Ott vagy a cigányok kedvence a merci mellett a "sukár" E60 meg a régi X5, E38, E65.

2. A pár éves modellekre nyilván ez nem igaz, azt jól kereső üzletemberek, vagy jól házasodott "nők" kapják/veszik.

3. Nem szégyen megjelenni egy BMW-vel. Sok az irigy akik a smoke and sárm oldalról vannak és a füstölő motorhibás golf tulajok mondják, hogy ciki, de ez hülyeség.

2017. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Már hogy lenne szégyen???
2017. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem az autóval van a baj, hanem a tipikus tulajdonosaikkal, azok alakítják ki általában egy adott típusról alkotott képet. Nálunk meg a " füstös góf " mellett az " öreg bömös " a tipikus hülyegyerekautó.
2017. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!