Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez a cikk valóban tele van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a cikk valóban tele van melegellenességgel? Miért engednek ilyet megjelenni? (röviden lejjebb)

Figyelt kérdés

találtam nemrég ezt a cikket a neten:


[link]



miután elolvastam, úgy láttam,hogy a szerzője/írója erősen homofób


ilyen kifejezések vannak benne, pl:


"szexuális életet élő bu zi kba botolhatnak" (1. bekezdés)


"A gyomorforgató gusztustalanságok ismertetése..." (2. egysoros rész)


"Budapest a fürdők városa, egy átlagos magyar család tagjai mégsem áldozhatnak könnyen saját városukban, hazájukban a fürdőkultúra, az egészséges életmód oltárán." (5. bekezdés --am itt az 'egészséges életmód' sztem a heterót jeleni, azaz a homo nem egészséges -- a szerző szerint!)



stb. stb..



szerintetek is eléggé melegellenes a cikk és a szerzője? Ki engedhet ilyet megjelenni?



2015. jún. 16. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Szólásszabadsag van. (vagy kéne lennie)
2015. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
Olvass másik oldalt, ha ez nem tetszik. Vannak, akik így látják a dolgokat. Amúgy szerintem is elég durvák ezek a dolgok, de nem kéne így beszélnie a cikk írójának,mde valamennyire érthető. Mindezt melegként mondom.
2015. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%
Ez egy vélemény. Ennél sokkal durvábbak is vannak, voltak, lesznek.
2015. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

én újságírást tanulok, most kezdtem előző szeptemberben, de nem tudnék egy olyan emberrel vagy olyan helye dolgozni, ahol ilyet megengednek, egyszerűen undorodom az undortól és a gyűlölettől főleg amelyek a kisebbségek felé irányulnak,

am én 19L vagyok

2015. jún. 16. 23:56
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Mert szólásszabadság van és van rá igény. A sajtó pedig nem jótékonysági intézmény, hanem vállalkozások tömege, ahol a nyereség a fő, nyereség pedig csak úgy lehet, ha van rá kereslet.
2015. jún. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is melegellenesnek tűnik egy kicsit. Ha tényleg ez megy a pesti fürdőkben, akkor meg tudom érteni, hogy nem tetszést vált ki egyesekből, mert az átlag embernek még egy hetero pár szexuális kapcsolatát is kellemetlen látni. Nem feltétlenül a melegek ellen irányul a cikk, csak ad egy plusz támadási felületet. Pl. ha zsidók lennének az illetők, akkor abba kötnének bele, ha négerek, akkor meg abba.

Gondolom Neked se tetszene ha elmennél egy sima stranda és azzal szembesülnél, hogy a medencék szélén elégítik ki egymást az emberek.


"folyamatosan méregették azon kevés időben is, amíg a helyiségek valamelyikében volt"

Ezt át kellene élnie minden hetero pasinak is, hogy milyen amikor kéjes vigyorral méregetik az embert. :D

2015. jún. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
,,Budapest a fürdők városa, egy átlagos magyar család tagjai mégsem áldozhatnak könnyen saját városukban, hazájukban a fürdőkultúra, az egészséges életmód oltárán." (5. bekezdés --am itt az 'egészséges életmód' sztem a heterót jeleni, azaz a homo nem egészséges -- a szerző szerint!)'' Hát kedves kérdező a cikkből kiderül hogy egyáltalán nem a heteroszexualitásra gondolt a szerző, ezt egy újságírónak tudnia kellene, és egyébként meg ne legyenek illúziói senkinek a Királlyal kapcsolatban, mivel a cikk ugyan szabados fogalmazású, de a valóságot takarja. Nem azért megy valaki fürdőbe, hogy bámulják és szexuális ajánlatokat tegyenek neki ötpercenként. Én valamivel tovább maradtam mint a cikkben szereplő francia srác, de tanúsítom, hogy nem kellemes az ottlét. Ha legközelebb Budapesten járok, biztosan nem iktatom be a fürdőzést, mivel én meleg létemre is gusztustalannak tartom az ilyesmit. Le lehet pontozni, de ha elvárjátok a heteróktól a toleranciát akkor mi miért nem tolerálhatjuk az ő nézeteiket? Ja merthogy így kényelmesebb...
2015. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Na most miattad kérdező (ha te is meleg vagy) még jobban meg lehet az oka utálni a melegeket egy csomó embernek.


Milyen cenzor vagy már te? Diktatúrában szeretnél élni? Amíg nincs valahol leírva, hogy "menjetek öljétek meg a fehéreket/feketéket/férfiakat/nőket/heterókat/melegeket", addig jelenhessen meg bármi.

Gondolom ami a te lelkednek kedves és szép az jelenhessen meg, de ami már nem az ne.


Mindenről megjelenhet a sajtóban pártoló és -ellenes cikk is.


22/F meleg

2015. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%

"én újságírást tanulok, most kezdtem előző szeptemberben, de nem tudnék egy olyan emberrel vagy olyan helye dolgozni, ahol ilyet megengedne"


"Ki engedhet ilyet megjelenni?"


Újságíró-tanonctól nem ezt várná az ember...Mit szólnál hozzá, ha a te cikked nem engednék megjelenni, mert valakinek nem tetszik a tartalma.

A fenti cikkel meg semmi gond nincs, nem bántja sem a melegeket, talán csak az általános szitokszóként is elterjedt bu*i kifejezés használata érdekes.

Kik ellen irányul akkor a cikk? Egyrészt azon kö*sögök ellen, akik odabenn egymást lovagolják, és a fürdő gyalázatos (cikk írásakor meglevő) vezetése ellen.

Mind a két csoport tehet arról, hogy gyalázzák őket a cikkben. Gusztustalan módon szexelnek egy híre sfürdőben, a másik pedig mindezt hagyja, így a heteroszexuális, valamint a fürdőbe a nem a vén, elhízott kujonok lesz*pásáért járó melegek teljesen kiszorulnak onnan.

E csoportokat tehát nem valamely születésüknél fogva meglevő, megváltoztathatatlan motívum miatt pécézték ki, hanem a hányingerkeltő viselkedésük miatt. Attól, hogy valaki meleg, nem feltétlenül kell ilyen primitív állat módjára viselkednie. Nekem sem jutott még eszembe sosem nyilvános helyen.

Vajon azzal is vannak ilyen problémáid, ha a tinilányt megerőszakoló, felgyújtó cigánykölyökről nem zengenek dicshimnuszokat? Vagy ha valamelyik párthoz kötődő lap kicsit odaszúr egy másik csoport politikusának?

A logikád alapján igen.


Írtam mindezt melegként.

2015. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nem az volt a célom, hogy felszítsam a melegellenességet

amúgy írtam cikket arról, hogy a heterók milyen szexuális szokásaik vannak, és a melegekhez képest ezek sokal durvábbak!

2015. jún. 17. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!