Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szégyen 3000 Ft-ért tankolni?

Szégyen 3000 Ft-ért tankolni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 21. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
attól függ ki és mibe. Amúgy nem, van, hogy nálam is csak ennyi van, aztán tankolok később. bár nekem ennyiért elmegy az autó 200 km-t :D
2017. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az a szégyen, hogy ma Magyarországon tisztességes munkavégzés mellett előfordul ilyen az emberekkel.
2017. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? 2000-ért sem szégyen, mi is szoktunk úgy tankolni.
2017. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim is 3-5ezerért tankolnak, mert az nekik 2 hónapig is elég akár. Én sokat autózom, ezért általában teli tankolom, de volt már velem is, hogy elfelejtettem tankolni és csak 1-2ezer volt nálam, akkor tankoltam annyiért. De amíg suliba jártam és az alkalmi munkákból tartottam fenn a szakadt kis Corsámat, akkor örültem neki, hogy 3ezerért tudok tankolni :D

De amúgy az a szégyen, hogy pl Ausztriában 2x-3x több a fizetés, mint itthon és olcsóbb az üzemanyag.

2017. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem az.

Az a szégyen, ha valaki ezt szégyennek tartja.


Nekem is van amikor ennyiért tankolok, mondjuk ebből elmegyek kb. 200 Km-t. Általában koppig tankolok, de van, amikor nincs kedvem kártyát használni és ennyi kp. van nálam, vagy tudom hogy 2-3 nap múlva úgyis teletöltöm, vagy olyan kúton tankolok, aminek nem annyira "bízok" az üzemanyaga minőségében.

2017. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy te kellemetlennek érzed de a mögötted állót totál nem érdekli, hogy te mennyiért tankoltál.

Ha cikinek érzed menj önkiszolgáló kútra, ott nem is láthatja senki.

2017. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor jó
2017. szept. 21. 19:48
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
Én csak nem értem. Így is úgy is ugyanannyi benzin fogy, akkor mi értelme hetente a kútra rohangálni? Havonta egy-két alkalommal megyek a kútra, teletöltöm. Mondjuk ha valakinek két hónapig elég 10 liter benzin, azt megértem, hogy nem tankol többet, csak azt nem, hogy akkor minek neki autó.
2017. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen, csak a netes huszárok, akiknek még BKV bérletjük sincs, szoktak azon szórakozni, hogy "kétezerért tele főnök" meg hasonló marhaságok. Ha valaki csak kevés benzint akar venni, akkor keveset vesz, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy csóró. Vagy az is lehet, hogy csak annyi fért a tankba. És akkor mivan.
2017. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem az, miért lenne szégyen? Ha csak két kifliért megyek be a Tesco-ba az is szégyen lenne?

Mindenki úgy költi el a betevőjét, ahogy akarja, ezen ne emészd magad!

2017. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!