Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a fogyasztása egy Fiat...

Mennyi a fogyasztása egy Fiat Marengo /marea/ 1.9 Td- nek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 18:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és kombi autóról lenne szó.
2010. jún. 3. 18:39
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
7-9 liter között szerintem
2010. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 omadjoe ***** válasza:

2 éve 100 LE-s TD Marea tulaj vagyok. kevés terhelés mellett országuton, nem pörgetve Lucas adagoloval, hibás turbóval (ami 2800nál kéne be kapcsolnia) 6,3L/100km. full túlterhelve pedig 7,6 l/100km.

de jobban jársz, ha 7 literrel számolsz vegyesben. és átszerelteted a td 75-ös Bosch rendszerére. annál fél literrel, de akár 1 literrel is kevesebbet fogyasztana. és akár étolajat is tölthetnél bele. Lucas adagolonál CSAK gázolajat tegyél bele!!! és 120e km után kuka érett a Lukas adagolo! de legtöbbet a kaposújlaki Lönczi testvérek tudnak ezekröl az autokról. kapcsolatba léphetsz velük a www.fiatbravo.hu oldalon keresztül. ja és jo utat kivánok!



u.i.: van eladó hátsó üléssorom, ha érdekel.

2010. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 omadjoe ***** válasza:
csak azért mert a marengoban eredetileg nincs hátsó ülés sor...
2010. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm az infót. Nos hát az enyémben nem Lucas adagoló van szerencsére. Hátsó üléssor meg van benne bár nem igazán passzol tökéletesen de azért megteszi. Egy kalaptartó viszont jól jönne. Amúgy én sokallom a fogyasztást amit produkál.
2010. jún. 8. 19:11
 6/6 anonim válasza:

Hali.

En is marea tulaj vagyok egy ideje. Sajna nekem is Lucas adagolos volt a TD100-om, de akkor sem evett meg 6,5 liternel tobbet ha utottem vagyis jobban nyomtam az autonak inkabb az 5 liter volt az atlagos fogyasztas. aztan jottek a gondok a Lucassal (280.000km) es vettem ra egy Croma 2.5 TD Bosch adagolot (20.000ft) amit 20 ezerert folujittattam es ebbe az arba fol is tettek.

Igy most 153 lovas lett a gepem ami padon lett lemerve. Es a fogyasztasa igy sem megy 6 literen folul ! Nem tudom nektek miert eszik annyit!

Mellesleg ha valakinek van ilyen autoja elado az erdekelne mert az asszonynak is ilyen kell :) mert bele szeretett! Alkalmi vetelbe!

2010. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!