Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ERŐS DíZELT KERESEK! Melyik...

ERŐS DíZELT KERESEK! Melyik szerintetek a legdinamikusabb, élvezhetőbb, és fogyasztású, fenntartású komoly autó a placcon min:600ezer max: 1,5 millió forintig? Típus, és évjáratot is megköszönöm.

Figyelt kérdés

Nézegettem többek között : Toyota D4d Cat Avensis, 177LE, Honda Accord 2.2, E46 BMW 330D, VW Phaeton 3.0 TDI, 5.0(CSAK autómata?), Audi is jó ha mondtok egy megbízhatót. Tudom, tudom luxus némelyik, a megbízhatóság még is sokat jelentene számomra.

,


Tudatában vagyok, hogy ezek nem mai gépek. Még is érdekelnek infók ha nektek volt bármelyik, szerintetek melyik a legjobb? Mennyi lehet az éves költségük?

Köszi a tippeket.



#dízel #Audi #BMW #fenntartás #TDI #Volkswagen #luxusautó #erőgép #erős dízel #Meliyk a legjobb dízel? Melyik a legjobb fogyasztású dízel
2018. jan. 2. 01:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a Toyota 177 lovas dízelt elkerülném , ugyanúgy a vw 5.0 v10-et. Nekem Mercedes e220 cdi-m van 2004-es, 8 éve van meg és eddig a kötelezőkön kívül semmi baja nem volt, ja és 462ezer km van benne. Ezek közül én a hondát vinném ,de még hozzácsapnék 300ezer ft-ot .
2018. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Phaeton-hoz annyit fűznék, hogy azért ennyi az ára, mert eladhatatlan. Rendkívül problémás, drágán fenntartható autó. A fogyasztás a legkevesebb. Ezeknél ebben a korban bármikor befigyel egy 500 ezres vagy 1 milliós javítás.

Ráadásul ezekben a világ összes km-e benne van. Megbízhatóságot keresel, na az itt már ebben a korban nincs.

Ha nincs zsebedbe a vételár összege pluszban, (1-2 millió) amit bármikor szívfájdalom nélkül elő tudsz venni és rá tudsz költeni, akkor felejtsd el nyugodtan. Ha az anyagi lehetőségek adottak, akkor (de tényleg csak akkor) vedd meg! Alapjában véve egy kényelmes, luxus autó. De messze nem ajánlanám olyannak, akinek ennyi pénzért keres autót, pláne hogy ez az ársáv amit megadtál a Phaeton kínálat legaljára lenne elég. Hatalmas szopóroller lehet belőle, hidd el :)


Őszintén mondom, BMW-t sem vennék ennyi pénzért, vagy csak olyat amit látott szerelő és normális állapotban van.


A Honda mellett szavaznék :) Azzal olyan sok gondod szerintem nem lenne.

2019. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mersedes CLS 320 .. Nézd meg az adatait , és csodálkozz. :D 224 le., 540 nm... V6 , 3.0-es.

Optimalizáltatod a motorját , kapsz 270 lóerőt , 600 nm.-el .. :D És elérhető áron van ez a verda.Ráadásul nem tömegfos autó , plusz brutálisan szép is !

2021. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!