Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak szerintem gáz ha motoron...

Csak szerintem gáz ha motoron hátul fiú, vagy kövér csaj ül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban motorosok véleményére vagyok kíváncsi. Szerintetek nem gáz mikor motoron utasként csávó vagy dagadt csaj ül hátul? :D Mert ugye motorral csinos lányt illik vinni, én viszont vittem már többször is a fentebb említetteket is.

2018. jan. 2. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. A motor ugyanolyan szállítási eszköz mint a motor.
2018. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*mint a kocdi
2018. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak szerinted gáz.

Mert csak te akarod mutogatni a megszerzett nődet a többi embernek, akár egy ősember.

2018. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

és ha éppen pasija van és őt viszi?

szal nem gáz ...

2018. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Akinek kövér a csaja, s annak nincs saját motorja (vagy épp nem használja bizonyos okból), nyilván olykor kövér csajt visz motoron :) Persze vihet mást is.


Soha senkitől nem hallottam, hogy motorral csinos lányt illik vinni, pedig jártam motoros találkozókra meg minden.

2018. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól van basszod, és ha a feleséged szülés után kicsit nagyobb maradt, akkor nem ülteted fel, mert kövér? És ezt így megmondod neki?

Vagy a legjobb haverodat, akinek állandóan dicsekszel, hogy hogy megy a motorod, nem viszed el néha egy körre? Dehogyisnem. Tudom, kicsit izé, hogy a hátul ülő át kell ölelje szorosan a vezetőt, de na, nem olyan vészes. Aki szerint meg ez bu*is gáz, az azzal marad.

2018. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja hogy arra gondolsz h közben benyúl a gatyádba és matat?
2018. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

GÁZ, nagyon GÁZ.

Az ilyen kérdés.

2018. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!