Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem? Hyundai i40...

Melyiket vegyem? Hyundai i40 vagy Kia optima?

Figyelt kérdés
Persze mindketto szivo 2.0 benzines. A hyundai Gdi motorral , a kia Cvvt motor. Mindeketto kombi valtozat. Vagy mas szivo nagy kombi?

2018. jan. 2. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
A GDI-t felejtsd el, rossz konstrukció, nem bírják sokáig azok a motorok.
2018. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatod vagy ervelesed? Vagy eygszeruen diesel parti vagy? Mashol meg dicserik. Sima szivo motor en ugy tudom.
2018. jan. 3. 06:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóval a CR-V kiesett a listából? :-) Én továbbra is azt mondom: Kia Sportage, most akciós a Winter Edition kivitel (azzal szemezek épp).
2018. jan. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1.6 Gdi motorra volt jellemző gyermekbetegség hogy a katalizátor túl közel volt a leömlőhöz és gyakorlatilag megégett, a motor pedig visszaszívta magába a pici kis szemcséket, amik szétkaristolták a henger oldalát, és hirtelen volt-nincs kompresszió. Nem tudom ezzel a dologgal kezdtek-e valamit azóta de én fenttartásokkal kezelem a Hyundainak ezt a motorját
2018. jan. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen crv kiesett. Tegnap ultem benne ,es roppant kenyelmetlen. Amilyen nagynak tunik kivulrol , bent elegge szorulos. Mindenbe belerugtam , barhol ultem. Erosen a Kia optima fele kacsingatunk. Nem is a garancia miatt, azt tudom csak pr fogas , de hogy az mennyivel kenyelmesebb , rengeteg labter, valamivel alacsonyabb fogyasztas. Van ismeretseg a szalonba. Talan kis kedvezmeny. Csaladnak nem jott be az i40. Tul szuk es kicsinek tunik a csomagter. Ebbol optima lesz. De mindenkinek koszonom a segitseget es velemenyt.
2018. jan. 3. 19:19
 6/10 A kérdező kommentje:
A sportage mar regen kiesett. Az tucsonnal azonos , es mindketto nagyon kicsi. Kisebb mint a crv , persze papiron. De optima idealisabb
2018. jan. 3. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó választás az Optima, gratulálok!
2018. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez cinikus valasz , vagy tenyleg jo valasztas? Most egy 1.6 suzuki sx4 sedanunk van. Ami nem tul nagy es limitalt japan. De jo a motorja. Pedig sima 107 loero. Remelem jo valasztas. Kenyelmi szempontbol tokeletes. Felszereltseg is faja , bar hianyzik az adaptiv tempomat , de az mar tul draga.
2018. jan. 3. 22:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem volt ironikus a gratuláció, tényleg így gondolom. :-)

Jó, megbízható és ugyanakkor szép autónak tartom az Optimát.

2018. jan. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor koszonom szepen. Csaladnak inkabb a honda tetszik kivulrol , de a kenyelem fontosabb. Igy hamarosan optima lesz a tulajdonban.
2018. jan. 4. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!