Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 literes szívó merci mindenna...

3 literes szívó merci mindennapi használatra? 124 3. 0D

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom.

2.4D vagy 3.0D? Melyiket érdemesebb?

Tuningolni egyértelműen egy cseppet sem szeretném max új fémyezést és kàrpitot kap.

Gondolkodtam még a régi bentlyn vagy lincolnon de de jóval drágàbb.

Vagy w140? Mondjuk rá már nem tudnék költeni felújitani


2018. jan. 2. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó egy ilyen öreg Merci. A 3.0 szívó már képes tartani a forgalom ritmusát, de előzgetni nem kell vele. Én automata váltóval venném, ha már Mercedes.



Érdemes,olyat venni, ami rendben van tartva és akkor egy csomó szívástól megkíméled magad. Pl. hiába sajnálod a pénzt egy 800-900 ezer Forintos Mercire, egy 300 ezer Forintos is ennyiben lesz a végén, mire használható (ha nem többen), ráadásul még dolgoznod is kell vele, alkatrészt vadászni stb...

A bálnát felejtsd el, ha nincs pénz a felújításra. Az már pénztemető kategória mind.

2018. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van a családba, igaz manuális váltóval, de mint előttem is írták azért versenyezni nem nagyon kell vele (nem is erre való) viszont a forgalom ritmusát remekül lehet tartani.. Megbízhatónak megbízható, de nagyon ígényli a szeretet és a törődést, de ha szép állapotban van akkor ad egy szerintem nagyon szép megjelenést és elég kényelmes is... A hangja szerintem nagyon szép ennek a 6 hengeresnek.. W140 az pedig egy hatalmas pénz temető.. Ajánlom a Totalcar Rulletkerék c. sorozatát, ahol bár nagyon olcsón, de vettek egy bálnát és elég kalandos volt :D
2018. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy akár egy w201 2.5D szívót.

Könnyebb mint a 124-es.


Én ilyet használok mindennapi használatra és járom vele az országot keresztül kasul.


Az 99%, hogy ha valami elromlik az autón akkor az tuti nem a motorral kapcsolatos lesz, mert iszonyat megbízható, iszonyat egyszerű, nincs túlerőltetve.


Ilyet, hogy lincoln, bentley felejtsd el....

Ott olyan alkatrész árak vannak, hogy lesz*p*d magad, igaz a mercinél is lecumizod magad, de itt meg az alkatrész olcsóságán. :)


Én bátran ajánlom, imádom a 190-esemet, és hülyeség, hogy nem lehet vele előzni..... igen is lehet, ha jó állapotban van a motorja.

Tény, hogy ne akarj versenyezni egy mai autóval mert már lassan a rotakapába is TSI motort tesznek, de arra, hogy elvigyen A-ból B-be abszolúte elég az ereje.

(De nem is arról szólnak ezek az autók, hogy taposni kell nekik mint a barom.)

2018. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasva a kettes válaszolót lemaradt a kényelem!

Sok új autó megirigyelhetné amit tud az öreg 124/201 páros...


W140 felejtős, még egy S350 is iszonyat pénztemető, hát még egy S500...


Nekem még az álmom, hogy hobbiautónak tudjak magamnak venni egy szép állapotú 123-ast, de hihetetlen milyen árban mozognak azok!!!

2018. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos a W123-sok kezdenek kihalni :( Ami pedig jó állapotban van annak meg egekben az ára.. Pedig egy szép 123-t nagyon elfogadnék, hihetetlen szép az az autó
2018. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, elég kevés van már belőlük...


Pedig nem kis mennyiséget gyártottak belőlük.

(Mondjuk Iránban, Pakisztánban mai napig taxiznak velük 1-2 millió vagy több km-el a motorban)

Csak ugye úgy gondolták az akkori emberek, hogy minek megtartani, ahogy telnek az évek jönnek jobbnál jobb autók...

ez a w201/w124-ig igaz is volt, onnantól sajna már a merci sem olyan legendás, manapság meg 6 évre tervezik az autóikat.

2018. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!