Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift sedan benzinfogya...

Suzuki swift sedan benzinfogyasztása?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam egy 99 es benzines sedant. Ugye ezen nincs kis lámpa ami jelezné hogy tankolj. Az lenne a kérdésem ha a vonalnál jár még meddig bírja el? Mert lement már többször a vonal alá kicsivel de az E betűig nem mertem. Mindig szaladtam ki tankolni de ez a benzinszintjelző nagyon gyanús ,m úgy pörög lefele sokszor mintha lyuaks lenne a tank. Egy régebbi kisteherautomon nem ment lefele ennyire. Úszót már mi raktunk be a tnakba mert a régi tulajnál nem is működött , úgy csinálta hogy 500km- ként teletankolta. Akinek vna ilyne kocsija szívesen meghallgatnám hogy van ez a fogyasztás. A kocsi nagyjából rendben van .

2018. jan. 5. 10:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9 liter városban. nekem ennyi.
2018. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nekem 8 liter jött ki városban.
2018. jan. 8. 19:21
 13/13 anonim ***** válasza:
Az teljesen rendben van.
2018. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!