Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen anyagból csinálhatnék...

Milyen anyagból csinálhatnék szélvédő plexit a motoromra?

Figyelt kérdés
Használtan nincs gyári, újonnan horror árban, inkább magamnak csinálok egyet. Lehet kapni valamiféle átlátszó műanyag lemezt valahol?

2018. jan. 7. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet és úgy hívják, hogy plexi
2018. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Zseniális válasz. Azt én is tudom, hogy plexinek hívják, és abból készül a plexi. De vajon hol lehet ilyen anyagot kapni?
2018. jan. 7. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Plexi boltban! Ajánlom a google nevezetű oldalt, nagyon hasznos tud lenni ilyen esetekben is.
2018. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyre jobb. Néztem a googlet, nincs olyan, hogy plexi bolt. Mindegy hagyjuk, majd megoldom.
2018. jan. 7. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak vágattam plexit illetve egy él mentén hajlították. Google: "Plexi vágás" ilyen sok helyen van. Neked szerintem "plexi formázás" esetleg "vákuumformázás" kéne de attól tartok ha 1db-ra forma mintát kell gyártatni akkor nem túl olcsó.


Motoros üdvözlet! Tamás

2018. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj gipszkartonból.
2018. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem jó, mert szétmegy. Saválló lemez kell neked
2018. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!