Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo s60 d5 autót tervezek...

Volvo s60 d5 autót tervezek venni. Vélemények, fontos tudnivalók?

Figyelt kérdés
Másfél misi körül lenne a vételár.

2018. jan. 7. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

A Volvok szépek,biztonságosak, jó vezetni őket, viszonylag megbízhatóak, A D5 ráadásul megy is :)


Hátul elég szűkös a lábtér, csomagtartó nyílás kicsi.


Nagyon drága tud lenni a javításuk, és a V40-re 4 év alatt 1,3 millát költöttem alkatrészekre és ebben nem igen van munkadíj, 50000 km alatt (1,5 évig második autóként volt használva). Prémium márkás autó ezzel jár.

2018. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen javításokat kellett rajta csinálni? Kérdéshez hozzátartozik hogy 2005 környékieket nézegetek.
2018. jan. 7. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
hengerfej, turbó, befecskendező szelepek, összes futómű szilent 3x, vezérlés, szőrő és olajcserék, hátul tárcsa+ betét, elől betét. +apróságok
2018. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A V40-ed is D5 motorral szerelt? Olvasgattam erről a motorról Totalcar népítéleteket, de nem nagyon találtam motorproblémás leírásokat. Tudom hogy bele lehet futni problémás darabba is, ezért próbálok infókat gyűjteni hátha sikerül elkerülnöm egy eleve hibás autót.
2018. jan. 7. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
az enyém 1.9 volt. nem a motor javítások kerültek sokba az max 500000 volt, mivel diesel ezzel jár. a futómű
2018. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az S60 nagyon jó autó, ajánlom. Nem nagyon van típushibája, de azért figyelj rá, hogy ne valami lelakottat vegyél.
2018. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!