Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?...

Milyen autót ajánlanátok? részletek a leírásban.

Figyelt kérdés
Első autónak, amit lehet nyűni, és bírja. Nemsokára meglesz a jogosítványom, 300-500ezer forintot szánnék rá. 5 ajtós előnyben. Elsősorban típusra és véleményre lennék kíváncsi. Ki mit ajánl, ki mit nem?

2018. jan. 7. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Régi Suzuki swift
2018. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóhoz csatlakoznék, egy régi Swift-tel nem nyúlhatsz mellé. Nekem is az van, 1999-es. Arra figyelj, hogy ne az 1000-es motort vedd, mert gyenge, és sokat is fogyaszt. Az 1.3-as már jól megy, és keveset is fogyaszt (nekem konkrétan 6,7 litert, de én hajtom is rendesen).
2018. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezen felül van olyan amit még nyugodt szívvel ajánlotok?

Esetleg van olyan amitől óva intetek?

2018. jan. 7. 17:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak Alfát ne vegyél!
2018. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy sokan nem ajánlják.
2018. jan. 7. 17:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Ami nem lenne jó választás? Ennyi pénzért pl. BMW-ben, Audi-ban ne is gondolkodj, ugyanis ennyiért nem találnál jót. Első autónak tényleg hibátlan egy Swift. Viszonylag olcsók, keveset fogyasztanak, egyszerűek, és könnyen beszerezhetőek az alkatrészek. Plusz ha egy kicsit vállalkozó szellemű vagy, akkor te magad is megcsinálhatsz rajta pár dolgot. Én pl. életemben nem szereltem autót ezelőtt, de a sajátomon már cseréltem hátsó rugót, kormánykapcsolót, hátsó lámpát, hűtőfolyadékot, szétszedtem és kipucoltam az alapjárati motort, sőt, a váltókar környékét is szedtem már szét, hogy bezsírozzam kicsit. Szóval nem egy bonyolult szerkezet.
2018. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van kérdésed ezzel az autóval kapcsolatban írhatsz akár privátban is, szivesen válaszolok. :)
2018. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ez az az árkategória ahol a Swiftnél aligha van jobb.
2018. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Napi szinten 15-40 percet töltök keresgéléssel... Ebbe az árkategóriába néha néha beleesik:

• Fiat Punto

• Fiat Stilo

• Ford Fiesta

• VW POLO

• VW Golf 3 és 4

• Peugeot

• stb...


Hallottam egy két dolgot ezekről, van aki ezt isteníti valaki azt szidja, de igazából bármelyiknek lehet ilyen-olyan hibája.

2018. jan. 7. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Fiat,peugeot felejtős
2018. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!