Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autópályán leállt az autó...

Autópályán leállt az autó motorja, többé nem lehet (ett) beindítani. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

120-140 tempónál minden előzmény nélkül, halk kerregést hallottam a motor felől, majd néhány mp. múlva az összes lámpa kigyulladt a műszerfalon és a motor leállt. Kigurultam még a leállósávba, ahol többé már nem lehetett beindítani az autót. A gyújtást még vette (műszerfallámpák jeleztek), de amikor be akartam indítani, egy hang nélkül "összeomlott" minden: lámpák kialudtak, mutatók leestek, a motor nem "tekert".

Trélerrel szervizbe lett szállítva, de még nem tudtak ránézni. Mi lehet a gond?

Honda H-RV 1,6 benzines 4wd, 2003-as.



#motorleállás #honda h-rv
2018. jan. 8. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kifogyott a benzin.
2018. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
16%
Valami elromlott
2018. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Generátor, de út közben nem világított véletlen az aksi jele?
2018. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első: persze, hogy volt üzemanyagom, ne fárassz már.


D.Brasco: nyilván


Harmadik: semmi nem világított, minden jelzőfény egyszerre gyulladt fel, amikor már fékezve húzódtam lefelé leálló motorral. Aksival is minden rendben volt, nagy hidegben is azonnal indult.

2018. jan. 8. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Vezérműszíj szakadás?
2018. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A vezérműszíj szakadás nem halk kerregéssel jár általában hanem elég nagy csattanással.

De persze ez is benne van a pakliban, akkor viszont az autó kuka, lehet venni másikat

2018. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=FR8T5rw5HBU


1:25-től tökéletesen "bemutatják" az "úriemberek" :D

2018. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!