Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Átlagos lányok, miért képzelit...

Átlagos lányok, miért képzelitek magatokról ti is azt, hogy ti vagytok a világ legtökéletesebb női?

Figyelt kérdés
Van ez a Badoo nevü beszélgetős portál. Ha rátok ír valaki normális, hogy "szia, nem lenne kedved beszélgetni?" akkor miért nem bírtok egy ilyen egyszerü kérdésre felelni, akár egy nemmel? Ennyire beképzeltek vagyok? Csak a tökéletes pasikkal áltok szóba, akik kidumálnak benneteket a bugyitokból, de csak egy éjszakára kelletek nekik?
2013. nov. 26. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
ha visszaírnának, az már beszélgetés lenne, ahhoz viszont nincs kedvük
2013. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolják ha már ott van sok ezer ember akkor előbb-utóbb úgyis rájuk ír egy jóképű fullos pasi. Aki majd jól kihasználja aztán repül a következő várakozó leányzóra.
2013. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt tapasztalom, amit a kérdező, de ne agódj haver, majd mindjárt jönnek a nők egymást bevédeni, megpróbálnak majd leoltani téged a "ne általánosíts","életképtelen vagy" stb dumákkal...
2013. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam,egy szia-t nem képesek visszaírni.Szánalmas.
2013. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kismillió ilyen sablonos üzenetet kapnak. Vagy annyira sötétek, hogy nem tudnak miről beszélgetni, sőt esetleg még önálló véleményük sincs.
2013. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kislany3 válasza:

én nem ismerem az oldalt amiről írsz, de úgy gondolom,ha már bejelentkezem oda akkor válaszolok az üzenetekre is. MOndjuk

voltam már fent társkeresős oldalon én is, és az elején mindenkinek kedvesen válaszolgattam, komolyan igyekeztem udvarias megértő,kedves aranyos lenni. Aztán egyre rövidebb üzeneteket küldtem mert nagyon sokan írtak, volt akiknek már nem is válaszoltam, mert nem tölthette ki az egész napomat az , hogy a gép előtt rovom a sorokat. És bizony nem egyszer kaptam kellemetlen hangvételű üzeneteket is, és utána már nekem sem volt kedvem mindig kedvesen valaszolgatni. Ha egy pasi nem birt lekopni,muszaj volt neki odamondogatni, hogy végre észrevegye magát. És bár a valóságban nem változtam meg, az oldalon nem jön át milyen vagyok valójában,csak az h szartam rá válaszolni,pedig lehet h te vagy aznap a 100. akinek vissza kene irni és csak fáradt vagyok. Nem akartam ilyen sokat irni elnézést, nem védem azokat a lányokat akikről te írtál, nem ismerem őket, nem tudom miért viselkednek így én csak a saját helyzetemet ismertethettem. Hogy egy kicsit beleláss a masik oldalba is. (de tojj a fejukre ha nem valaszolnak,ezen ne idegeskedj :P)


A lenyeg: a kerdes nagybetus reszet elolvasva (es csak azt) ez lenne a valaszom: mert a barátom ezt érezteti velem, hogy számára tökéletes vagyok. És nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy ő van nekem

20L

2013. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
túl sok a fóka és túl kevés a nő
2013. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

LOOOL

Tudodmit, ha valaki azzal all elo,hogy "nincs kedvem beszelgetni" akkor nem valaszolok, mert ez SEMMI.

Ha te akarsz velem dumalni,akkor neked kell tornod magad, hogy eleg erdekesnek latszodj.

Mit valszoljak erre? DE. Az aztan a szep kis beszelgetes.

Ha meg azt valaszolom, hogy nincs, akkor jon a tobbi kerdes, miert nincs bla bla bla mert a pasik tobbsege azt hiszi, hogy ha egy csaj szoba all veluk es udvariasan valaszol, akkor mar erdeklodik is irantuk.

Irj neki valami olyasmit, hogy bocsi, de nem tetszik a frizurad ilyet az otvenes evekben hordtak utoljara (ez egy pelda) valoszinubb,hogy valaszol,mint egy olyan halal unalmas kerdesre, hogy nincs-e kedve beszelgetni.

2013. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!