Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebbe az autóba van kettőstömeg...

Ebbe az autóba van kettőstömegu lendkerék?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 11. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Erősebb inkább 2 ezres körüli/feletti benzinesekbe turbósokba és dízelekbe tesznek . Érdemes egy hozzáértővel megnézetni és egy szervíz aknából átnézetni pár ezerért , a hibák javítása lealkudható . Inkább pár autónál fizesd ki ezt a kiadást mint megveszed a zsákbamacskát és fele autó árát rá kell költeni ...
2018. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. És valószínű, hogy 150 ezer kilométer múlva (átlagos használat esetén 10 év múlva) ki kell majd cserélni benne ezt a 77 ezer forintos alkatrészt, ami aztán 10 évig megint jó lesz.
2018. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

de nem derult ki, hogy ebbe a kis köbcentis dízelbe van e vagy nincs

2018. jan. 11. 17:57
 4/7 A kérdező kommentje:

77 ezer forint? :0

én többet hallottam

2018. jan. 11. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Rosszul hallottad. Inkább nézz utána magad! Nekem más márkájú autóm van, ahhoz kemény 80.000Ft volt.

Nem értem mért olyan rettegett alkatrész ez egyesek szemében. Egy szett jobb gumiabroncs drágább ennél és sűrűbben is kell cserélni.

2018. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valamiért elterjedt Magyarországon az utóbbi időben, hogy a kettős tömegű lendkeréktől rettegni kell, és hogy csak azért szerelik a gyártók ezt az időzített bombát az autóba, hogy egy szép napon fél millióval megkárosítsák az autó tulajdonosát.

Nos, egy autóra költeni kell. Úgy értem, a tankoláson kívül is. Ha ezt nem teszed meg, úgy fogsz egyre nagyobbat szívni vele. Persze jó magyar mentalitás szerint mindenki nagyon jó autót szeretne nagyon olcsón, erőset, de ne fogyasszon, és soha ne romoljon el.

Nincs ezzel baj, ez nevelődött belénk, belém is.

Ettől függetlenül tényleg érdemes utánanézni a dolgoknak. Ha szerencséd van, van benne kettős tömegű lendkerék. Nem mondanám biztosra, de ha van, az jó. Sokkal jobb lesz tőle az autó működési kultúrája. Többek között az ilyen alkatrészek miatt van az, hogy nem Daewoo Matizt keresel, hanem VW Polot.

Nem kell félni attól, hogy alkatrészt kell cserélni benne, mindenben kell. Attól még a Polo egy gazdaságos, és gazdaságosan üzemben tartható autó, vagyis jó választás.

2018. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van!
2018. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!