Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben az esetben ez segít?

Ebben az esetben ez segít?

Figyelt kérdés
Ha az autóm nem bír 130-ig gyorsulni (140-150-et vinnie kéne), akkor segíthet rajta az a módszer, hogy 3-asba rúgatom neki 100-al, 110-el?
2018. jan. 11. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rúgatod? Az meg mi?


Nem hiszem, hogy jót tenne neki. El kell vinni szervízbe, ahol feltárják és kijavítják a hibát.

2018. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

*3-as fokozatba megyek vele 100-110-et. Így értettem.

Már vittem szervizbe, de nagyon elfoglaltak. így rengeteg időt vesz igénybe az egész folyamat.

2018. jan. 11. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Csak szétpörgeted a motort,ergo az amúgyis szar motornak nem fog hosszútávon használni a magasabb fordulat.
2018. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Háát, megpróbálhatod, de szerintem egyéb gond van, lehet csak valami apróság, de ez is elég ahhoz, hogy sok lovacska megszökjön.
2018. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát van valami baja a motornak ami miatt az eredeti teljesítménye alatt teljesít jelentősen. Erre tényleg az a jó megoldás szerinted ha tovább gyilkolod?

Mert ha a válasz igen, akkor csináld, reméljük kihullik alólad, és nincs pénzed másikra. Ha nem, akkor nincs kérdés. Keress egy normális szerelőt és várd ki amíg megcsinálják. Nem írod milyen autó így többet nem nagyon lehet mondani

2018. jan. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Opel Combo

Dízel

2018. jan. 12. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!