Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A rendszámtábla világítás...

A rendszámtábla világítás csatlakozóit nem tudom széthúzni, hogyan próbálkozzak?

Figyelt kérdés
erőből nem akarom mert tuti kiszakad a csatiból a vezeték , még csak ha a csatikat fogom akkor sem merem ...
2018. jan. 12. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress youtube videókat, fórum bejegyzéseket, hogy más hogyan csinálta! Sokszor valami trükkös pöcök az, ami gátolja a szétcsúszáts.
2018. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy cseréltem és az új csatlakozoja nehezen csatlakozott erõbõl összenyomtam de most nem tudom széthúzni müködik de ha cserélnem kell bajban leszek.
2018. jan. 12. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Le kell vágni és forrasztani. A csatlakozó általában be szokott rohadni. Ha nincs komoly terved vele ak özeljövőben (ledezés miatt), akkor le kell vágni, forrasztani és zsugorcsövet húzni rá! Ennél biztosabb kötés amúgy sem létezik.
2018. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!