Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdőnek milyen autó?

Kezdőnek milyen autó?

Figyelt kérdés
Milyen autót ajánlotok egy friss jogsis kezdő vezetőnek?

2018. jan. 14. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az elképzelésed árban?
2018. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Renault Zoé.
2018. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazából nincs konkrét amit ajánlani lehet, mindenki a saját szimpatizáns gyártmányát fogja ajánlani.

Első autónak olyat vegyél aminek könnyű a fent tarthatósága.

Olcsó alkatrészek, olcsó javítás.

Egyrészt történhetnek kisebb balesetek, főleg amíg rutintalan vagy, másrészt bele kell jönni a vezetésbe. (bár van aki sosem jön bele és csak gyilkolja az autókat)

Lehetőleg kisebb termetű autó legyen az első, így talán nem lesznek komoly gondok a parkolással.

Teljesítmény olyan 50-80 LE között bőven elég kezdésnek. Ez lehet még 1.2 b-corsa de 1.4-es 106-os peugeot is.

Jól irányítható,relatív könnyű kezelni őket.

De próba cseresznye. Kölcsön kell kérni párat,próbapilótáskodni kell. Amelyikben otthon érzed magad az lesz az igazi. Attól még hogy a szomszéd passattal jár neked nem biztos hogy az lesz az igaz.

Előbb tanulj meg jól vezetni, ismerd meg a határaid.

2018. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

MIk a feltételek? Milyen árban? Benzin v diesel? stb...?

Látatlanba Astra H vagy Megane II netán III. Golf V stb...

2018. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Árat kéne tudni. Én mondjuk nem értek egyet ezzel az "első autó kicsi, gyenge és olcsó legyen" szöveggel. Egy pápaszemes Mercin tanultam vezetni, se kicsi nem volt, se gyenge. Az első koccanásom jogsi letétele után 4 évvel történt.

Ha van pénz azt veszel amit akarsz, lehet 10 millás Audi is, ami ugye még biztonságosabb is mint egy kisautó a különböző asszisztensek, sok légzsák stb. miatt.

2018. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tudok mondani, hogy hülyeség az, hogy kezdőnek olcsó, sz*r autó kell. Olyat kell venni, amilyen tetszik és amire van pénz, ha erős és nagy autó kell, akkor olyat vegyél.
2018. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nissan Leaf
2018. jan. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy a friss jogsisoknak miért mindig a swiftet, b corsát meg ilyeneket javasolják.

Hogyha balesetet szenved, akkor nehogy véletlenül egy darabban szálljon ki a kérdező a kocsiból?


Kérdező, először találd ki, hogy mennyi pénzt szánsz rá, mire akarod használni, hány személyes legyen, mekkora csomagtere legyen, városba vagy autópályára kell stb. stb.

Amíg ezeket nem írod le, addig semmi értelme a kérdésednek, mert kb. 3000 féle típust lehetne rá írni.

2018. jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tőlled függ, hogy mennyit tudsz a kocsira és az esetleges javitásokra /fentartásra szánni .

Nekem egy 116lovas 2.0 benzines skoda fabia kombin van 2006-bol friss jogsival én el vagyok a komival , mivel egy családi egyterűn csináltam a jogsit is így semmi gondom nincs a kombival . ( renault scenicen tanultam )

2018. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!