Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó lenne a legjobb...

Milyen autó lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Szóval már idén megyek egyetemre, ami olyan 10 km-re van.

Szeretnék egy olyan autót amit még fenn tudnék tartani olyan heti 10-20k-ból és megy normálisan.

Eddig egyetlen opció van, mégpedig a BMW 318is.

Más hátsó kerekes autót ilyen árban nem láttam és barátomnak is ilyen van, nagyon jól megy és jól is néz ki meg a hangja is eléggé ott van.



2018. jan. 14. 18:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi penzert barmi mas.

Pl. Opel astra f

Honda civic 4-5 gen.

Opel corsa b

Vw golf 3

Suzuki swift


De sajnos ilyen arert ebbol is az alja inkabb.

Megvetel utan meg egy szerviz ufy is kell. Vezerles. Olaj, szurok csereje, ha nem akarsz szivni

2018. jan. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan X3-asom van, de a helyedben mindenképpen Swiftet vagy Yarist vennék.
2018. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mazda 3 Benzin. Legjobb választás. Sportos, tartós, kopó alkatrészek cseréjén kívül más bajod nem lesz vele.
2018. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Végülis mennyid van rá?

Mert ha 200.000 akkor Corsa B, Swift etc.

Ha 800.000 Akkor meg Golf IV, Astra G stb.

2018. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ha van rá 1 misid akkor vegyél egy jo álapotu mercit azok ki fogják neked birni vagy ha nincs jo a swift is
2018. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha tényleg arra akarod használni amit fenn leírtál akkor neked nagyon nem BMW kene hanem alacsony fogyasztású megbízható kisautó. Én ilyeneket nezegetnék mint Toyota Volkswagen Opel Suzuki.


Húgom is közelbe kar egyetemre videken és én is, bár én sokat pályázom. O Suzuki Swifttel nyomja én Volkswagen Poloval, spanom Toyota Yarissal jár.


Én két éve amikor megvettem a Pólót családon belül én úgy terveztem éve hogy 5-10 évet jó lenne ha elmenne, az állapota egyelőre megengedi igyhogy szerintem neked is érdemesebb 800K-1M között autót nézni különben egy halom vasat fogsz kapni vagy pedig nyomhatod a melot suli mellett ezerrel hogy javítani tudd pl turbó tengely stb


Engem biztos sokan le fognak szólni, szerintem az autó hétköznapi használati tárgy innentől kezdve s költség hatékonyság a lényeg nem pedig a lóerő. Mondom ezt fiukent


21 F

2018. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 1passat9 válasza:
Nem bántásból de BMW-t ilyen áron ne.Inkább egy Octavia vagy 4-es Golf,esetleg egy astra.
2018. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!