Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes behozni...

Milyen autót érdemes behozni külföldről? NEPPEREK FIGYELEM! Tovább adás szempontjából!

Figyelt kérdés

Barátnőmmel tervezünk egy kisebb kiruccanást Németországba. Azért ,hogy ne teljen unalmasan hazafele megakarnánk pattintani magunknak 2db autót Mobil.de nevű oldalról csemegézve. A nagy kérdés szerintetek melyik autókat érdemes behozni? Milyen típus lehet az amivel lehetne egy kis pénzt keresni. Eladásra szeretnénk venni csupán az autókat (ezért az kellene amelyik a legkelendőbb,legnagyobb az árrés az ottani és itteni árak között). Köszönöm a tippeket. Elsősorban szemfüles tippekre lennék kíváncsi ahol tényleg látszik ,hogy lenne potenciál. A Másik ,hogy megy ez az egész? Hogy lehet hazajuttatni az autót? Hogyan tudom úgy eladni ,hogy az én nevemmel ne érintkezzen az autó, vagy ne kelljen papíroztatnom. Köszi a segítséget!!! Fő kérdés Milyen autó?


KÖSZI.



2018. jan. 16. 03:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Tisztességes üzlet az alapja egy adásvételnek, ami már most itt megbukott, ugyanis a durva és spontán haszonszerzés végett akarsz 2 autót beszerezni.

A legnagyobb probléma az az, hogy nem tudsz az autóról semmit, semmilyen információval nem tudsz szolgálni, így a vásárlójelölt által feltett kérdésekre csupán falsch válaszokkal tudsz felelni (pl. vezérlés- és olajcsere időpontja, km-állás, szervizek ...stb.) Ha emberedre találsz és egy fostalicskát adsz el neki, akkor egy sötét utcában el fog kapni és pórul jársz, hiába nem szerepel a neved az adásvételin.

Veszélyes ipar ez és én személy szerint jónak tartom a kormányi ntézkedéseit, miszerint már a behozott autókra is kell eredetiségvizsgálat és bejegyzés kell azon személyről, aki behozta az autót, mennyi km-re és mikor. Mert valahogy a határon eltűnik az autókból 1-200.000km...


Sajnos elmondható, hogy a legtöbb behozott olcsó autó egy szemétkupac és sajnos a magyar családok ilyen hulladékokkal közlekednek, nem törődve arról, hogy a futóművet a Szentlélek tartja a helyén a rozsda miatt, a bent ülő pici gyermek pedig életveszélynek van kitéve. Ezzel a nepperek nem törődnek, nekik a pénz a minden!

Inkább egy pénznyomtatót vásárolj, ne ócskavasakat hozz be és verj át vele másokat! Ha szerencséd van megúszod, ha nem akkor bukta. Ez igaz az autókereskedelemre is!

2018. jan. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tudod, ez egy külön szakma, és aki ezzel foglalkozik, nem keveset dolgozott rajta, és invesztált bele abba, hogy a kellő tapasztalatokat megszerezze.

Ugye nem fogsz megharagudni, ha nem fogja senki tálcán kínálni a javaslatot...?

2018. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most a takarékos, olcsón fenntartható benzines autók a menőek. Meg elég nagy a japán fetisizmus az országban mostanában. Szóval valami ilyesmit néznék, nagyon nem lehet nyerni az ilyen autókkal, de tuti el lehet adni, és nem marad a nyakadon.
2018. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

KÖSZI!

Német állampolgártól nem veszek autót.


Ha mégis erre vetemednék, kimegyek és én veszem meg, nem adok neked ajándékba 500 000 ft-ot a semmiért, úgy hogy leírtad, kerülnél minden felelősséget és reklamációt!

2018. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jót nevettem a kérdéseden, mert fiatalkori önmagamra emlékeztetsz. Mi Angliába jártam nyaranta, és állandóan azon agyaltunk, hogy autót hozunk haza. Csak kevés volt ott a balkormányos. :D


"Hogyan tudom úgy eladni ,hogy az én nevemmel ne érintkezzen az autó, vagy ne kelljen papíroztatnom."


Csak ha trélerrel mész. Ha lábon akarod hozni, akkor a nevedre kell venned, hiszen forgalomba kell kint helyezned. 15 vagy 30 napos ideiglenes rendszámot kell rá kérni, 1 hónapos biztosítást meg útadót kicsengeted és már száguldhatsz is haza.


Tegyük fel, hogy 2 M HUF körüli gépekben gondolkodtok, és nem a 20+ MFt-os sávban. Ha egy az egyben akarod továbbnyomni, a hasznod elviszi a forgalomba helyezés költsége meg a hazahozatal. És számold rá, hogy vevőd regadóval kezd.


Az esztétikai hibás autók ára alacsony kint. Tele van a pálya román trélerekkel, csak nézd meg, hozzák halomszám a megroppantott vasakat. A javítás után van rajt a igazi haszon. Azért a karosszéria, mert a legolcsóbb a javítása, és nem marad rejtett hiba.


Ahogy írták is, ez egy szakma, a nepperek ismerik minden csínját és bínját. Te nem nagyon rúghatsz labdába szerintem. Ahogy én sem. :)

2018. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és mobilE.de az az oldal. ;)
2018. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megértem annak aki nem akar segíteni :D Így is kaptam infókat. Ha valaki esetleg mondana néhány dolgot azt szívesen fogadom. Előbb utóbb elhúzok valamilyenért...én is így vettem az autóm egyébként. Van potenciál De kérdés főként Mi iránt...mivel lehet megfogni most közönséget amihez olcsón hozzálehetne jutni? Egyénként a tréleres megoldással kiküszöbölhetőek lennének a papírozási dolgok?
2018. jan. 18. 00:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát hogyne, Móricka!

Németeknél fuvarozz olyan autókat, amik nem a tiédek!

2018. jan. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kinek a nevére fogod megvenni az autót?

A német szerinted odaadja adásvételi nélkül?

Vagy ellopod?

2018. jan. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2018. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!