Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet-e B-s jogsim ha megjárta...

Lehet-e B-s jogsim ha megjártam a pszichiátriát?

Figyelt kérdés

Leraktam majd 10 éve a jogsit és utána diagnosztizáltak bipolaritással és skizofréniával.

A következő alkalmasságival elveszthetem-e a jogsimat?



2018. jan. 20. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem
2018. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megmarad a jogsid!
2018. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok feltétlen új kérdést kiírni.


Vajon lehetne "C"-s jogsim is?

2018. jan. 21. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj ki új kérdést, de a az "egészség" kategóriába. Ott több a hozzáértő.
2018. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2018. jan. 21. 16:53
 6/10 anonim ***** válasza:
C semmiképpen, ahhoz PÁV kell. De a meglévőt is el lehet veszíteni, ha az orvos tudomást szerez a betegségről.
2018. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudja a háziorvosom. Bár tartok a következő alkalmasságitól.
2018. jan. 21. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a B - vel nincs gond, ha a betegség kordában tartható.
2018. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az orvos mindenképp megtudja, mert minden betegség ami kiderül róla akárhol, azt rögtön elküldik az elektronikus kartonban a háziorvoshoz is.

Azt pedig a pszichiátria dönti el, hogy lehet-e jogsid, ők állítanak ki orvosi szakvéleményt róla, hogy vezethetsz-e. A háziorvosnak fingja sincs hozzá, ő csak elolvassa a papírt és megadja.


Ez egy egyszerű szemüvegnél is így működik, nem a háziorvos dönti el, mert nem szemész. Hanem a szemorvos vagy optikus szakvéleménye az ami kell papíron, majd ezt csatolja a háziorvos a kartonodhoz és úgy adja meg az alkalmasságit.

2018. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hülyeség utolsó,én szemüveges vagyok,majdnem 4 dioptriás és úgy vezetek autót hogy nem hordom,rá se kérdezett pedig kenő pénzt is gondoltam viszek magammal,és tökéletesen látom az utat annyi hogy a számos táblánál csaltam,ha kérdezőt a gyógyszerek nem álmosítják nem fogják bevonni ha meg be akarja kenő pénz egy orvos nem mond rá nemet.
2018. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!