Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha tehetnétek, használnatok...

Ha tehetnétek, használnatok soforos limot?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyet?
2018. jan. 20. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, használnék. Ha megtehetem, hogy ne fárasszam magamat még a vezetéssel se, miért ne tenném?

Egyébként meg egy Mercedes-Benz 600 (W100) lenne az, amit a legjobban el tudnék képzelni. Ha eljutok erre a szintre, a pénz már úgyis mindegy.

2018. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs nagyzási hóbortom.
2018. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Igen, elég rossz életem VOLT, megadnék magamnak minden létező kényelmet ezentúl, ha tehetném.

Nem tudom milyen fajtát, mert annyit értek az autókhoz, mint ló az abc-hez.

2018. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, én utálnám, ha más vezetne helyettem.
2018. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha annyi pénzem lenne miért is ne, szerintem tuti egy Phantomot, teljesen saját igényekre szabva.


Aztán az meg kit érdekel, hogy valaki nagyzási hóbortnak veszi vagy sem.

2018. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert szeretek vezetni.
2018. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán, de egy ilyen W100-at adnék én is vagy valami új maybach, esetleg 7-es BMW-t tudnék elképzelni. Vagy valami régi Amcsi hosszítot kocsit
2018. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi pénzért, minden alkalmat megragadok, ha kormányhoz ülhetek, azt se bánom, ha Londonig kell menni egyhuzamban (megvolt már ez is). Én már az önvezető autók térhódításától is félek, addig vezetek, amíg lehet, nemhogy még sofőrt alkalmazzak...
2018. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretek vezetni, ha ennyi pénzem lenne mint amennyi ehhez a dologhoz kéne inkább vennék valami pacek verdát és azzal kruzolgatnék
2018. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!