Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mini Cooper vélemények tudniva...

Mini Cooper vélemények tudnivalók?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok és Most készülök megvenni az első autómat :) sajnos anyagilag nem állok úgy hogy vadonatújat vegyek, így marad a használt. Régóta vágyom már egy Mini-re, leginkább Ausztriába Németországba és Olaszországban szoktam nézegetni. 2002-3 évjáratút enged meg a pénztárcám ezek olyan 2000euro+ az itthoni költségek. Mit gondoltok ezekről az autókról? Illetve az előbb felsorolt országokban mennyire megbízhatók az emberek? Bármi hasznosat elfogadok :) kérlek ne írjatok olyat hogy ez egy semmit erő meg hasonlók, tényleg nagyon tetszik ez a márka
2018. jan. 21. 15:02
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia. Itt eléggé sok véleményt tudsz olvasni.


[link]

2018. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugaton is élnek mindenféle emberek, Németországban sem mindenki korrekt, főleg, ha "valami keleti jöttment" akarja megvenni az autót a "keleti jöttment" török, szerb kereskedőtől.

Itthon a Mini Cooper ritka autó, ami az alkatrész ellátásban is vissza köszönhet.

2018. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 crudy ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem ajánlom, főleg ha nem vagy eleresztve. A regebbi cooperek nem voltak jók. Azok az 1.6os motorok nem egyszerűen nem megbízhatóak. Cvt automatával gyártották ami ha tönkremegy iszonyat költség. Kézi váltó még esetleg. Szerintem kezdésnek nézelődj másfele és ha már lesz keret akkor egy újabb mini 2010 körűl.


Mindegy hol veszel, mindenhol át tudnak vágni. Elsősorban magánszemélyt keress. Délolasz piac jó mert a kevés eső és a nulla hó miatt nem rohadnak az autók. Az osztrákok vigyáznak az autókra és általában a németek is.


Édesanyám is egy coopert hajt és nagyon szereti, annyira, hogy nem tudom rávenni, hogy agyja el pedig rengeteget költ rá.

2018. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
12%
Ez a kocsi egy betegágy amitol menekulni kellene....de meg sem proballak lebeszelni rola mert te mar lathatoan eldontotted hogy ha ez a vilag legszarabb autoja te akkor is megveszed!Jo vasarlast....
2018. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit vettél végül?

2021. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fiat 500 lett végül de 1 évvel később :)
2021. okt. 14. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is egy nagyon jó első autó. Ha jól tudom, ugyan az tervezte a Minit meg az 500-ast :D
2021. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!