Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnám megmérni az autóm...

Hol tudnám megmérni az autóm súlyát?

Figyelt kérdés
Egyrészt a forgalmiban megadott súly mint tudjuk sokszor köszönőviszonyban sincsen a valósággal... másrészt szeretném tudni az én konkrét autóm súlyát az én cuccaimmal... Egy totalcaros videóban kifigyeltem hogy van Gyömrőn egy vasas, ahol van ilyen autó méretű mérleg, de nem tudom mit szólnának hozzá ha csak úgy odamennék és ráállnék... Nem tudtok valami jobbat ?

2018. jan. 23. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:

bizonyos cégek portáinál vannak a kamionok mérésére szolgáló mérlegek, pl Kaposváron valamelyik húsüzemnél, azt nem tudom, mit szólnának hozzá, ha odamenne valaki egy személyautóval...

Jó pénzért bármit lehet, valószínű.

2018. jan. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tüzépen vagy fatelepen érdemes próbálkozni, valószínűleg meg tudják mérni.
2018. jan. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg cégees autómérleg van, főleg ott, ahol áruszállitás a cég profilja.

Takarmány tárolók, tüzép telepek, vas lerakatok, stb.

Mindenhol nincs ugyan hídmérleg, de a legtöbb településen van néhány, csak azt kell kinyomozni, hol, mekyik cégnél.

2018. jan. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az olyan helyeken megmérik, csak van ahol fizetni kell érte és még mérlegjegyet is kapsz róla.
2018. jan. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig vágóhídon és méhtelepen volt szerencsém leméretni az autót.
2018. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik tüzépen, telepen ahol van mérleg. Bemész adsz egy ezrest zsebbe és meg is mérik.
2018. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fatelep, tüzép, vasker, vastelep, hulladékleadó stb...
2018. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!