Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon az automata váltónak...

Vajon az automata váltónak van baja vagy a műszerfal hibásodott meg?

Figyelt kérdés

Ha megnyomom a váltón az S gombot akkor a műszerfalon megjelenik egy S ikon.Ha még egyszer megnyomom az S gombot akkor eltűnik az S ikon a műszerfalról


A probléma az volt hogy hozzá se nyúltam az S gombhoz (nem is szoktam használni) de a műszerfalon elkezdett villogni az S ikon,mintha állandóan be és ki kapcsolgattam volna az S gombot a váltón. Hiába nyomogattam az S gombot akkor is villogot.A jelenség akkor szűnt meg amikor leállítottam az autót és újra beindítottam


Vajon ez azt jelentené hogy döglődik a váltóm? Út közben semmilyen hibát nem észleltem, az S gomb is működik,azóta nem történt meg ez a jelenség


2018. jan. 23. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem így teszi magát vészmódba a váltó
2018. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mit jelent az hogy vészmód?


Egyébként pont ma csinált ilyet megint.Megnéztem hogyan megy ilyenkor az úton.Eléggé nehezen ment,úgyhogy leálltam az út szélére,hallottam a váltónál egy furcsa hangot.Űjra indítottam a kocsit és megszűnt a hibajelenség,de ennek ellenére ebből úgyís szervíz lesz mert mostmár tudom hogy a váltónál van valami gond

2018. jan. 24. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!