Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy, jófajta Bmw-vel, Audival...

Nagy, jófajta Bmw-vel, Audival, Mercivel közlekedők, ti félrehúzódnátok az autópályán, ha előzés közben egy nagy teljesítményű szupersportkocsi, konkrétan egy MASERATI SHAMAL tűnne fel a vissz. Pill. -ban?

Figyelt kérdés

A 90-es évek legerősebb Maserati típusa volt, V8-as biturbó,

326 LE, 270-es végsebesség, alig 5 s 0-100-ra. Ez elöl már érdemes kitérni, ugye? Mellesleg az egyik kedvenc szupersportautó típusom, már csak ezért is kérdezném.

Tehát nem ilyen alap, kis 316-os tulajok véleményét kérném, mert azt egy 1.3-as régi Swift is otthagyja...



2018. jan. 25. 08:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik más kategória pl a Bugatti meg a Ferrari sem a Lamborghini nem gyárt szedánokat és kényelmes utazóautókat, nem kell lehúzni egyiket sem, valószínű, hogy akinek ezek közül az autók közül van szuper sportautója az a hétköznaponként valami S mercivel vagy hasonló méretű luxus német járvánnyal közlekedik. Egy gyűjtőnek nyilván aranyat érnek ezek a gyöngyszemek de attól nem áll felette semmivel sem. Mindegyiket a maga kategóriájában kell bírálni. Csak azért mert valamilyen autónak nagy a "presztízse" amiatt még nem engedik el az autópályán.
2018. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
28%

Te most kajak Bugattit meg Ferrarit hasonlítasz össze a BMW-vel meg hasonlóakkal? Te jó ég...

De egyébként nézzél utána, hogy mibe kerül ma egy M1-es BMW. Valószínűleg kb 150X annyit ér, mint az ótvar 90-es évekből származó Maseratid (a legolcsóbb "gagyi", amit találtam durván 800ezer euró).

2018. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
65%
Attól hogy drága autód van ugyanazok a szabályok vonatkoznak rád ha 130-140-el előzök akkor nem húzodok félre amíg be nem fejeztem az előzést még ha mögöttem villogat is. Miután végeztem visszatérek a sávomba, nem tartom fel ha menni akar nyomja neki de lassítani és félrehuzódni nem fogok azért mert valaki szabálytalankodó akar.
2018. jan. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 D. Brasco ***** válasza:
46%
Na ...megint kezdődik az értelme nincs összehasonlitas.......az altalad emlitett szupersportkocsik meg nem tudom higy állnak a német presztízs felett,tekintve hogy a felsoroltak közül több is valamelyik nagy német konszernhez tartozik.....
2018. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla, de olasz, angol meg francia autó párti vagyok. Ha telne rá, mondjuk lottó ötösből, mindegyikből vennék egyet. Mondjuk, hogy stílszerű legyek, mondjuk egy

Kváttroportét, egy Jaguar S-type-ot, egy Rover 75-öst meg mondjuk egy Pug RCZ-t, amelynek az 1.6-os motorját éppen a BMW-vel közösen fejlesztették...

2018. jan. 25. 10:14
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Ez a baj amúgy itthon a hozzáállásal amelyik neked tetszik az a jó a többi hulladék alsóbbrendű. Legyen német-olasz-francia vita, vagy dízel-benzin. A közúton mindenkinek ugyanannyi joga van közlekedni, a szabályokat betartva. Az hogy ki melyik autót preferálja az más kérdés, de azért mert én mást szeretek attól még a másik kedvence nem lesz rosszabb, és nem tartozik elsőbbség adasi kötelezettséggel csak mert drágább és szerinted tekintélyesebb
2018. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Gyere vissza akkor, ha már kiverted és végeztél. Akkor írd le, hogy szép napot mindenkinek és köszönöm a válaszokat! Ennyi. :-)
2018. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Ok, megvolt az amiről a 17-es válaszadó írt...

Köszönet mindenkinek, szép napot a továbbiakban!

2018. jan. 25. 11:24
 19/29 anonim ***** válasza:
36%

ezeket a kérdéseket dolgozatíráshoz teszed fel, vagy a haverokkal fogadtok, ki tud hülyébbet kérdezni, amire még válaszolnak is..

olyan óvodás ez az egész..

2018. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

De fárasztó vagy kérdező.


Tudod én részemről teszek rá, hogy Maserati, Ferrari vagy épp egy Trabant jön mögöttem a belső sávban, ha látom, hogy gyorsabban jön, akkor elengedem, szevasz.


Mellesleg az értékei sem olyan hú de kategóriásak, poénból utána lestem, 5.3-at írnak a 100-ra, amit én hajtok 4.8 pedig csak egy " xaros dízel " ahogy mondanák sokan.


De mindettől független ahogy írtam, totál mindegy mi jön mögöttem, ha látom, hogy gyorsabban érkezik, elengedem hadd menjen.

2018. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!