Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csodálkoznak annyira,...

Miért csodálkoznak annyira, hogy a Suvok egyre népszerűbbek?

Figyelt kérdés

Sokan jöttek már rá,hogy a SUVok az ún "mindent bele" autók.


Az első Suvot németországi kiküldetésem alatt próbáltam.Egy fiatal BMW X5 volt.Nagyon tetszett a mozdonyszerű kiállása, robusztus volt és volt olyan kényelmes, mint az 5-ös limuzin testvére.


Egy jó Suvnak közel akkora presztízse, mint egy limuzinnak.Nyilván nem Dusterre, Vitarára gondolok,hanem az ennél nagyobbakra, jobbakra.


Egy Suv kényelmes, mint egy limuzin.Jól pakolható, mint egy kombi.

És nem olyan ronda,"esetlen" mint egy 5 ajtós kompakt.


Ha megnézzünk egy 5 ajtóst és egy Suvot, láthatjuk, hogy a SUV sokkal jobban néz ki:

[link]

[link]


2018. jan. 26. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ízlés dolga de nekem nem tetszenek. Egy szép hosszú kombi kocsi sokkal kecsesebb.
2018. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

újabb álkérdés..


...senki nem csodálkozik. Ez a menő. Méginkább a hibrid..

2018. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Tekintve a legellenallasat egy ilyennek takarékos na az nem. Nem gond mert a pénztárca bírja de 10 százalék extra fogyni minden autónál ami suv lehet számolni iszonyatos környezeti terhelés.a suv robosztus ez igaz, de nem nagyobb mint egy személyautó tekintve hogy ha a nappaliban kicsi a hely akkor nem a mennyezet megemelése a megoldás hanem a nappali növelése.

Biztonságos ? Igen, míg a többi autó kicsi addig egy suv biztonságos . Ha suv suvval találkozik már más a képlet.

Tehát ha mindenki suvot vesz már semmi értelme.


Alapvetően egy divat baromság én egyből betiltanam.

2018. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

divat baromság, és baromi környezetszennyező. Egy ilyen batár literekkel többet fogyaszt, mint egy kombi.

Az meg tévhit, hogy a SUV-ban belül nagyobb a hely :)

2018. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
" olyan kényelmes, mint az 5-ös limuzin testvére" te egy tökéletes suv vásárló vagy, no persze sőt akár azt is írhattad volna hogy a kanyarsebessége és az úttatása is van olyan sőt még jobb. suv divat semmi más túrabakancsot is lehet utcán használni csak éppen nem oda való
2018. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Én a SUV-ok elleni hatalmas ellenszenvet nem értem. Nekem speciel pont nem kéne még SUV, de lehet majd 10 év múlva már nekem is lesz. Nagyon jó SUVokat lehet már venni.
2018. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"mozdonyszerű kiállás" "kényelmes" "presztizs" "ronda" "esetlen" "jobban néz ki"

Csupa objektív fogalmak...


"Ha megnézzünk egy 5 ajtóst és egy Suvot, láthatjuk, hogy a SUV sokkal jobban néz ki"

Tényleg? Én nem látom.

Szerintem a Golf sokkal szebb, sportosabb, elegánsabb mint az órmotlan Touareg. (Látod, én is tudok ilyeneket írni...)


Ismét egy értelmetlen ízléskérdést olvashattunk, ahol a kérdező hosszasan elmélkedik, hogy miért az ő ízlése a legjobb és utána megerősítést vár.

2018. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Te most tudományosan meg akarod indokolni, hogy neked jobban tetszik a SUV?

Szerintem meg a SUV ronda, b/szott nagy, esetlen dög, nehezen manőverezvhető városban a méretei miatt, terepre alkalmatlan hiába magas építésű, menni megy, ha kellően motorozált, de a súlya és a nagy légellenállás miatt eszik is. A mérete miatt nehézkes a mozgása, a magas építés miatt instabilabb. És meglepően kicsi tud lenni belülről a méretéhez képest.

Na bumm, szerintem meg az ultimate forma a 2 ajtós coupe, aztán meg hothatch. Na most akkor ízlések és pofonok.

2018. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a 2-es Golf, a régi Swiftek, mega 80-as évekbeli Corollák néznek ki jól.

Nabumm, mások szerint meg egy NSX.

2018. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak azon csodálkozom, hogy általában az ilyen suvokban mindig 40-50 kilós kis csajok ülnek, férfit még egyszer nem láttam ezekben.
2018. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!