Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért kell leszólni a kérdező/...

Miért kell leszólni a kérdező/tanácsot kérő autószerető nőket? Akkor miért csodálkoznak ha a csajok utána nem vonzódnak a témához?

Figyelt kérdés
Újonnan sok autós fórumon/csoportban látom ezt. Tök értelmes, normális kérdést tesz fel a csaj erre jön egy-egy fszputtony és leugatja egyből hogy takarodjon vissza a konyhába/körmöshöz/sminkelni stb. kiforgatja a dolgokat és hülyének állítja be. Nem egy lányt láttam emiatt kilépni ilyen helyekről (megértem mondjuk teljesen!). Aztán meg csodálkoznak ha a csajok nem igazán akarnak az autókhoz úgy vonzódni (nem a beleülök és vigyél fajták most) és hogy nehezebb ilyet találni, ismerkedni velük.
2017. jan. 13. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokan úgy vannak vele hogy minek írjon érdemi választ csak koptatja a száját, hisz úgysem tud neki kezdeni stb.

De mivel látja a kérdést, ezért úgy gondolja hagynia kell egy véleményt...

24F

2017. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leszólogatnak általában mindenkit a szakmai fórumokon, főleg arc nélkül, a lányokat, nőket meg aztán mindenhol.

Csak azokat szoktam sajnálni, akik tényleg nyugisabb, kedvesebb nők, és beléjük köt valami frusztrált, nagy senki idióták, akiknek egész életükben komplexusuk volt a nőkkel szemben.

De vannak fórumok, ahol face profillal lehet csak írogatni, na ott látszódik igazán, kik az ilyesmire hajlamosak...ilyen novák előd kinézetű xyz-k.

2017. jan. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szólom le. Ha jó csaj, akkor még személyesen is segítek.
2017. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert olyanba ne kérdezzenek bele ami nem az ő asztaluk és mikor elmagyarázod nekik kimerítően a dolgot, sipitoznak hogy jááj ez nekem kínai... 2-3 ilyen megnyilvánulás után a következő már csak az említett : menj vissza a körmöshöz ! beszólást kapja.
2017. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!