Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnál ez normális? Többi...

Simsonnál ez normális? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kezdő motoros vagyok és egy S50-es Simsonom van. Remekül indul, jó a váltó meg minden, de van egy hibája szerintem. 2-esben egy kicsit nehezen gyorsul,de végülis kipörög. 3.ban pedig az normális, hogy nem, vagy csak nehezen pörög ki, mert csutka gázzal húztam neki kb 30-40 méteren keresztül és nem vettem volna észre, hogy kipörög, gyorsul, vagyis valami ilyesmi. Ez megszokott dolog ennél?

2018. jan. 27. 17:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A Simsonnak harmatgyenge motorja van, csodákat nem kell tőle várni. Válts magas fordulatszámon és akkor valószínűleg nem lesz ilyen gondod.
2018. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 .,,.,,.,, ***** válasza:

Az a normális ha nehezebben gyorsul a nagyobb sebességben.

Ezért szokás visszaváltani előzés előtt kocsinál ês motornál is.

2018. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Aha, értem. De nagy fokozatban csutka gázon nem pörög ki, ez így jó akkor?
2018. jan. 27. 18:10
 4/21 anonim ***** válasza:
Jó. Ha úgy érzed, hogy mégis valami baja van, akkor nézesd meg egy szerelővel, mert így látatlanban mi nem tudunk mást mondani.
2018. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A régebbi S50-esek mindig is gyengék voltak,manapság pedig ezer évesen örülni kell,ha egyáltalán még a kettest bírja,tehát sajnos normális.
2018. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
16-os lánckerék van rajta. Miért lennének gyengék?
2018. jan. 27. 19:48
 7/21 .,,.,,.,, ***** válasza:
Mert rêgi és már kopott a motor.
2018. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy a kérdező már rég eldöntötte magában, hogy hibás a motorja... Innentől kezdve mondhatunk akármit, az olyan mintha a falnak beszélnénk.
2018. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

16-os lánckerék miatt is gyenge.

Gyárilag 14-es meg 15-össel adták ki.

Minél nagyobb a lánckerék(első),annál lomhább,gyengébb.Igaz ha kipörögne,többet menne,de nincs ereje kipörögni már 2-esben is alig,ahogy írod.

Tegyél át 15-öst,vagy inkább 14-est!

Nem lesz gyors,de legalább nem fog annyira erőlködni.

2018. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 .,,.,,.,, ***** válasza:
Egyébként van egy olyan érzésem hogy a kérdező már kb a 3. kérdést teszi fel a simsonnal kapcsolatban (egyszer rángat, vagy túl nagy gázt kell húzni az elinduláshoz)
2018. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!