Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnál ez normális? Többi...

Simsonnál ez normális? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kezdő motoros vagyok és egy S50-es Simsonom van. Remekül indul, jó a váltó meg minden, de van egy hibája szerintem. 2-esben egy kicsit nehezen gyorsul,de végülis kipörög. 3.ban pedig az normális, hogy nem, vagy csak nehezen pörög ki, mert csutka gázzal húztam neki kb 30-40 méteren keresztül és nem vettem volna észre, hogy kipörög, gyorsul, vagyis valami ilyesmi. Ez megszokott dolog ennél?

2018. jan. 27. 17:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. jan. 27. 20:21
 12/21 A kérdező kommentje:
Új karburátor megoldabá a problémát? Mert a gyújtás az jó, karbiban pedig az úszószint jó. 50-es fúvóka van benne.
2018. jan. 28. 15:25
 13/21 anonim ***** válasza:
Ok, szóval azt mondod, hogy mégis valami hibája van a motornak. Elvitted szerelőhöz? Ő mit mondott?
2018. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem vittem el szerelőhöz, mivel én szoktam szerelni, a falumban pedig nincs szerelő. És nem mondtam egy szóval sem, hogy kitünően működik a motor, csak hogy jól indul.
2018. jan. 28. 16:02
 15/21 .,,.,,.,, ***** válasza:

1-esben meg üresben kipörög? Valószínüleg igen, szóval nem a motorral van a baj, hanem nem bírja , mert nagy a lánckerék.

Egyébként ha ennyire nem értessz hozzá, akkor ne szerelgesd. Én csak 14 vagyok, de az azért leesett nekem hogy nem a karburátorral van baja, feltéve ha üresben kipörög.

2018. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Okés, de nem nagy leejtőn lefele jöttem 3.ban és úgy nem pörgött ki. Azt honnan lehet tudni, hogy kopott a karburátor? Van itthon 14-es lánckerék, majd azzal megnézem, hogy megy. Megnézem majd a kompressziót is.
2018. jan. 29. 09:43
 17/21 anonim ***** válasza:
De figyu, már megmondtuk, hogy ez teljesen normális ennél a motornál. Most akkor kezdjük el elölről az egészet, mint egy végtelen ciklus? Ha nem vagy elégedett a motorral, akkor vegyél egy erősebbet (vagy tuningold fel, de én nem vagyok híve ennek).
2018. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Figyelj, megértem, és tudom, hogy ez nem egy erőgép, és Én se várok el tőle sokat. De mégis ki kell pörögnie 3.ban leejtős útszakaszon.
2018. jan. 29. 16:05
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát jó, te tudod. Én itt kiszálltam a témából, mert olyan mintha egy falhoz beszélnék.
2018. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 .,,.,,.,, ***** válasza:

Hát.... Szerintem ha annyira fel tud gyorsulni hogy vegye a következő sebességet, akkor nincs baj.

Ha ennyire gyenge, akkor lehet hogy már kopott a motor.

Ha úgy gondolod , akkor kitisztíthatnád a karburátort mert hát ártani nem árt neki. De szerintem már kopott ,szóval vehetnél rá egy 70cm³ hengerszettet.

2018. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!