Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális-e egy simsonnál...

Boros patrik kérdése:

Az normális-e egy simsonnál hogy ha a dugattyú teteje kormos (fekete)? És az mitől lehet hogy csörög? Magas fordulaton elhadja (S50). Azt hallottam hogy az s50-ek kicsit csörgösek, igaz?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy van-e fogalmad a belső égésű motorok működéséről(bár nagyon úgy néz ki hogy semmi),de az égéstérben(ami a dugattyú teteje,és a hengerfej közötti kis tér)ott égés megy végbe,ráadásul a 2 ütemű motornál elég tökéletlen mivel a benzinbe öntött olajat is elégeted!az meg hogy csörög kb 120 dolog miatt lehetséges...rosszul beállított gyújtás,rossz csapágy bronzpersely....stb.......amúgy meg nem is értem az ilyen jellegű kérdést,hogy csörög.....ezt meg kéne hallgatni mert csörgésből is van 20ezer féle.....biztos itt a neten fogjuk tudni megoldani látatlanba,meg hallatlanul a problémádat!ez kb olyan,hogy nekem meg kopog a simsonsom,nem tudod mi baja lehet??!?!
2014. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző nagyon jól leírta.

A csörgés sok minden miatt lehet: pl beleköltözött egy csörgőkígyó, vagy lakik benne egy chiquita szambatökökkel és az csörög, de az is lehet, hogy a gyűrűk adták meg magukat, vagy a csörgés inkább zörgés és valamelyik csapágy adtak meg magát és még sok egyéb...

2014. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallgattasd meg szakival. De egy kis csörgés nem a világ vége, ha más gond nincs, emiatt szét ne szedjétek! Árt neki a sok szerelés! A korom meg nem gond.
2015. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!