Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokan, autósmagazinok szerkesz...

Sokan, autósmagazinok szerkesztői is miért kifogásolják, hogy egy autóban a funkciók egy tabletről vezérelhetők?

Figyelt kérdés

Pontosabban, beépített tabletről.

Főleg, a klíma vezérlés miatt szoktak panaszkodni.


Viszont, én ezt nem értem.

Én beállítom 23 fokra az autót, az télen,nyáron automatikusan 23 fokot csinál az utastérben.

Miért kellene azt állandóan piszkálni?



A családban volt egy Opel Insigina, na az belül, a középkonzol úgy tele volt gombokkal, mint egy orosz rakétaindító panel.

Nem hiszem, hogy veszélyesebb a gombtengerben keresgélni, mint a tableten, ami ráadásul feljebb is van.


2018. jan. 27. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vezetés közben sokkal jobban kézreesik az ha van külön gomb rá és nem egy tableten kell keresgélni az almenükben
2018. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Meg igazából a tableten sem nagy cucc beállítani, ha úgy van. De az újságírók amúgy is mindig nevetséges dolgokon akadnak fenn, sokszor azt érzem, hogy jó dolgukban megbolondultak :))
2018. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gomb mindig sokkal biztonságosabb, mert mindig ugyan ott van. Megszokod, oda sem kell nézni, csak megnyomod / megtekered. Ez a tabletnél nem így van, ezért kifogásolják.


A klímát nagyon sokan állandóan állítgatják, fel, le, hol fázik hol melege van....

2018. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a gombot meg lehet találni szerintük odatekintés nélkül, akkor a tableten is megtalálhatod azt a pontot, ahol állítgatni akarsz. Én speciel a gombnál és a tekerőnél is mindig letekintek egy pillanatra, és úgy állítom be, nem hadonászok látatlanban.
2018. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!