Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi létemre szeretek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre szeretek nagyon rövid shortokat viselni. Miért kifogásolják ezt a melóhelyen? (Nyár van. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mert ott más viselet az előírás?


Nem tudom. Én nem kifogásolnám. :D

2011. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem a főnök kifogásolja, hanem a női munkatársak. Amúgy egy könyvtárról van szó.
2011. aug. 5. 11:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem elhanyagolható a kérdés szempontjából, hogy hány éves vagy, meg milyen a testalkatod...

Amúgy én se bírom a férfiakon a túl-rövid shortokat, szerintem férfiatlan, de ez egyéni vélemény :)

Ha a munkahelyeden nem kell idegen emberekkel találkoznod, vagy kommunikálnod másokkal, akkor szerintem az van rajtad, ami neked tetszik és kényelmes. Ha csak nincs valami szabály, ami ellent mond ennek.

2011. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nagyon rövid nadrág csak Tom Sellecknek áll jól - ahogyan a bajusz is!
2011. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
erről most eszembe jutott egy történet: még iskolás voltam, nyár volt. a fiú osztálytársaim eljöttek rövidnadrágban (volt akin háromnegyedes volt) és az osztályfőnöknek ez nem tetszett. "ez nem egy strand, hanem iskola!"
2011. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mosdóban öltözz át, akkor nem lehet probléma belőle. Tehát munkahelyen hosszú, amikor kimész az utcára akkor rövid.

Macerás, de a munkáltatók zöme nem csípi a rövidnadrágot. Viszont az is igaz, hogy az utcán vagy a buszon meg meggyulladni a hosszúban.

Volt nekem is olyan munkám, hogy polgármesteri hivatalokba jártam bringával, akkor mindig bent volt a hosszú a táskában.

Szóval röviden: átöltözés, nehogy kirúgjanak emiatt.

2011. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert Magyarországon még be van rögzülve a fejekbe a kádári mentalitás a sok formális hülyeségével együtt. Nyugat-Európában most kifejezetten divatos a férfiaknál a nagyon rövid short, én egy hónapja Koppenhágában pl az egyik templomban a jegyárus srácon is combközépig érő shortot láttam, érdekes módon ott nem szól be neki senki...
2011. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát vélhetően a női kollégákat nem érdekli a kirakatba rakott combszőrzeted. Nekem is hányingerem volt az egyik főiskolai tanárbácsitől, aki fehér forrónadrágban járt. Pedig viszonylag jól tartotta magát, de a hatvanas ősz combszőrzet látványa a feszes fehér gatyó alatt... Jajj.
2011. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nincs combszőrzetem, és nem vagyok 60 éves sem. Teljesen szőrtelen a combom.
2011. aug. 9. 10:43
 10/15 anonim ***** válasza:
B.zi-e vagy?
2011. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!