Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Lupo 3l tényleg ilyen...

Vw Lupo 3l tényleg ilyen keveset fogyasztana?

Figyelt kérdés
Nézem spritmonitoron, ilyen 3-3.4 litert fogyasztanak csak, ha nem lép oda, akkor 3 alá megy. Én úgy számolom, ha az ember tényleg sokat megy, s mégha komolyabb összeget kell az autóra beáldozni, akkor is spórol egy csomót ezzel az autóval, egy 7.5 litert fogyasztó kocsihoz képest pl. De miért nem elterjedt?
2018. jan. 28. 20:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Áh. Szerintem akkor maradok 106/Saxonál. A vételár se elhanyagolandó. Azért azokból lehet találni 300-400k-ért vállalhatót, lupóból nem. Köszönöm.
2018. jan. 28. 22:18
 12/14 anonim ***** válasza:
A Saxo inkabb 4- 4.5 liter ,a 3.4 kiugro eredmeny ahogy a 2.6 a Luponal. Franciakban az elektronika ami ocska szar ,de ezekben meg az sincs. Egy dolog van ami elromolhat az a hatso futomu torzios rugoja. Fel lehet ujitani kb 40-50 ezer ft. Meg az adagolo tomitesere kell figyelni ,de az nem draga. 5 ajtosban is van,szoval elhetobb, es nem draga auto 500ezerert olyat kapni megszolal :D
2018. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk többnyire egyedül megyek, napi 70 km-t, elég sok a város is.
2018. jan. 28. 22:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt tudni kell, hogy aki ilyet vesz, az már-már mániákusan megtesz mindent azért, hogy tényleg keveset egyen az autó, azért ilen takarékosak. Ha rendesen mész vele, bevágja még az 5 litert is szerintem.
2018. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!