Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan mennyire Renault?

Nissan mennyire Renault?

Figyelt kérdés
2018-as Nissan Qashqai-t szeretnék venni, 1.6 os benzinessel (163 le). Mennyire számít megbízhatónak, mennyire lenne jó választás akár egy 4 fős 5-10 órás útra (180 cm vagyok), és hát mennyire francia autó?

2018. jan. 31. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt felejtsd el hogy a német autó az német. A francia meg francia.

Nekem francia autóm van de szinte nincs is benne ami francia. Beru, Siemens, Denso, Bosch, Valeo, Pierburg, Knorr, Juratek, meg még ki tudja milyenek vannak benne.

2018. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem a navara váltója eléggé francias. Pontatlan és olyan rezgések jönnek aT a rudazaton aminek nem kellene.
2018. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a Nissan már nem az a Nissan. Az európai piacokra szánt Nissan modelleket gyakorlatilag a Renault gyártja.

És azért lehet azt mondani, hogy ma már nincs francia, német, japán autó, szerintem még ezt így nem mondhatjuk ki.

Volt Renaultom, amiben valeo, bosch, stb alkatrészek voltak, jelenleg Toyotám van, abban is valeo, denso, stb alkatrészek vannak. De míg a Toyota hibátlan minden téren, addig a Renaultval mindig volt valami apró szarság, ami nem működött rendesen. Som múlik még mindig a tervezésen és a gyártói szemléleten.

2018. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahol en elek egyertelmuen a legnepszerubb auto a kategoriajaban, igy en arra merek kovetkeztetni, hogy eleg jo kell legyen. Szemelyes tapasztalatom mondjuk nincs vele.
2018. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak örülni kell ha Renault-os.Az 1.6 benzin az nissa. motor de ezek annyira nem megbízhatóak mint a régi szívó Nissan motorok.dCi-vel ajánlanám.Nekem 1.6dCi motoros scenicem van.A mai napig nem bántam meg hogy megvettem.3éve tesz nálam szolgálatot ez idő alatt soha nem volt baj egyetlen porcikájával sem.
2018. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!