Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane 1.5 dci 2007...

Renault Megane 1.5 dci 2007 kombi. Bal hátsó keréknél gumiszag néha előjön, pár km után, mi lehet?

Figyelt kérdés
Féktárcsa nem meleg, a fék rendben. Hasonló eset?
2018. jan. 19. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ér bele valamibe a gumi forgás közben? Vagy szálszakadt lehet. Más baj nem nagyon lehet.
2018. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beleér, vagy a kézifék befog
2018. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gumiszag, egy dolog..


Hangot nem hallasz e, hogy valamibe beleér? Ha műanyag élesebb részébe ér bele, akkor karistol, ha az egész felülete beleér a keréknek, akkor csikorog, nyikorog.


Plusz, levetted már a kereket? Megnézted, hogy nincs e rajta valahol kopás?

2018. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen levettem a kereket. Mi több én cseréltem féktárcsát és betéteket. Nem fog be semmi, kézifék sem. A gumi nem régi, mielőtt azt hinnéd nem értek a fékhez, a fékgenerál előtt is volt szag. Nagyon szépen forog a kerék, hang nélkül, menet közben sincs hang. Pont azért tettem fel a kérdést mert nem értem.
2018. jan. 19. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!